Moda

Bu sezon boyunca sizi görmek için 20 göz alıcı trençkot

Bu sezon boyunca sizi görmek için 20 göz alıcı trençkot

Mariah Carey, 2003

James Devaney

Mac, AW22 için geri döndü ve bu sezon tamamen bir açıklama yapmakla ilgili. Podyumlarda Dior, Catherine de Medici’den ilham alan korselerini kuşandı, Dolce & Gabbana baskılarına grafiti yaptı ve Michael Kors Koleksiyonu, birinci sınıf parti çekiciliği için pompalardan başka bir şey olmayan şık gümüş stilleri seçti. Görünüşe göre siperlerden kaçış yok.

Bir stil güç merkezi olan bu klasik kaban, herhangi bir topluluğa anında çekicilik katacak. Aynı zamanda, öngörülemeyen İngiliz hava durumu için mükemmel bir seçimdir ve pratik olmak için soğukkanlılığınızı feda etmeniz gerekmediğini kanıtlar. Burberry ve Aquascutum, tasarımı ilk kimin icat ettiği konusunda tartışırken, sıra muhteşem bir trençkot satın almaya geldiğinde kaybedecek bir şey yok.

Yeni sezon için zariften cesura pek çok seçenek var ve bu kış yüksek sesle ve gururlu olmanın zamanı geldi. PVC seksi bir hava katar, hayvan baskıları eğlenceli ve cilvelidir ve tüm süslü süslemeler kesinlikle tüm doğru nedenlerle dikkatleri üzerine çeker. Klasik siyah elbette bir temeldir, ancak harika bir gizem için lüks bir deri tercih edin.

Gündelik lüks hissettiğinizde kot pantolonla, daha fazla gösteriş istediğinizde basit bir takım elbiseyle veya gerçekten bir sahne yaratmak istediğinizde çorap ve topuklu ayakkabılarla eşleştirin. Olasılıklar sonsuzdur ve her şey çekici bir trençkotla başlar.

OKU  Jennifer Lopez Affleck tepeden tırnağa çita gibi
İlgili yazılar
Moda

SAİK, Atlar ve Hermès: Royal Windsor Horse Show'da Edinburgh Düşesi ile My Day of Decadence

Moda

Orijinal Kraliyet Kuyumcusu Garrard, taç giyme töreninden önce eşsiz kraliyet arşivinin kapılarını açıyor.

Moda

Cızırtılı şık bir İlkbahar/Yaz için sezon ortasında olmazsa olmaz 14 şey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir