Moda

Mindy Kaling, sonbaharda bir bükülme ile şeffaf elbise trendini çiviledi

Mindy Kaling, sonbaharda bir bükülme ile şeffaf elbise trendini çiviledi

Şeffaf elbise trendi hızla 2020’lerin belirleyici görünümlerinden biri haline geliyor. Ve Mindy Kaling ona kendi sonbahar bükümünü verdi.

Bir görünüm için parladı Jimmy Kimmel Canlı! HBO Max şovlarını tanıtmak için üniversiteli kızlar seks hayatıen Ben asla Yaratıcı, hafif ombre saçını şık ve zarif giydi. Makyajını doğal tutarak gri Tom Ford topuklu ayakkabılarıyla uyumlu sade gümüş takılar taktı. Gerçekten parıldayan Oscar de la Renta’nın elbisesi. Ve kelimenin tam anlamıyla parlıyor.

Payetli giysi, şeffaf uzun kollu bir elbisenin üzerine yerleştirilmiş gümüş bir asma ve kehribar çilek desenine sahiptir. Kaling, seksi ama çok açık olmayan bir görünüm yaratmak için altına çıplak külot giydi. En sevdiğim detay, etek ucunun ötesine uzanan pullar; couture’u ticaretten ayıran dokunuşlar gibi.

Stilist Molly Dickson, terzilik de dahil olmak üzere görünümü ve tam glam kredisini Instagram’da yayınladı:

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Terzilik! İşin sırrı bu. Şeffaf yapmak istiyorsanız, tam olarak oturması gerekir.

Çok dramatik bir Şükran Günü yemeği için bu elbiseye kesinlikle ihtiyacınız varsa, 7,290 dolara satılıyor.

Bu kesinlikle Taylor Swift’in birkaç yıl önce Grammy’de giydiği Oscar de la Renta’nın bahar çiçeklerinin sonbahar versiyonu:

Kevin Mazur/Getty Images

OKU  Leydi Margarita Armstrong-Jones, Tatler'ın Küçük Kara Kitap Partisi'nde büyükannesi Prenses Margaret'in tüküren görüntüsüdür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir