Oyun Haberleri

Elden Ring yayınlandıktan sonra The Lords of the Fallen geliştiricileri, patronlarından birinin “Neredeyse Malenia ile aynı” olduğunu fark etti.

Image for After Elden Ring released, The Lords of the Fallen devs realized one of their bosses was

2014 aksiyon RPG’si Lords of the Fallen, FromSoftware oyunlarından ilham aldı ve yakında yeniden başlayacak olan The Lords of the Fallen da öyle. (yeni sekmede açılır) (Google’da arama yapanlara sonsuza dek eziyet edecek bir ad). Bununla birlikte, kreatif direktör Cezar Virtosu’ya göre, yeni oyun için doğrudan Elden Ring’den belirli fikirler almış gibi görünseler de, onlar da herkes kadar şaşırdılar.

The Lords of the Fallen’ın gelişimi Elden Ring ortaya çıkmadan önce başladı ve Virtosu geçtiğimiz günlerde Edge Magazine’deki arkadaşlarımıza anlattı. (yeni sekmede açılır) (GamesRadar’daki diğer arkadaşlarımız aracılığıyla (yeni sekmede açılır)), FromSoftware’in açık dünya RPG’si hakkında ayrıntılar ortaya çıkmaya başladığında stüdyonun “etki için hazırlandığını”. Elbette örtüşme vardı.

Virtosu, “Çığır açan silahımız, döven, Elden Ring fragmanında gösterildi ve bu bizi içeride öldürdü” dedi. “Ve patronlarımızdan birinin neredeyse Malenia ile aynı olduğunu gördük.”

Yönetmen, benzerliğin bir sonucu olarak stüdyonun patronda herhangi bir değişiklik yapıp yapmadığını söylemedi, ancak The Lords of the Fallen’a rehberlik eden FromSoftware etkisinden çekiniyormuş gibi görünmüyor: “Miyazaki bizim babamız ve büyükbabamız,” dedi. dedi – bu yüzden belki kazara bir saygı duruşu olarak ortalıkta dolanır. (Bir PR temsilcisine sordum ve daha fazlasını duyarsam bu makaleyi güncelleyeceğim.)

The Lords of the Fallen yönetici yapımcısı Saul Gascon, yayıncı CI Games’in HexWorks adlı yeni bir yan kuruluşu olan stüdyolarının FromSoftware’ın gölgesinde var olduğunu da kabul etti, ancak bunun iddiasız bir yer olduğunu düşünmüyor.

Gascon, Edge’e “Stüdyonun bu türde bir referans olmasını istiyoruz” dedi.
İkinci referans olmak istiyoruz [after From]çünkü şu anda net bir ikinci referans yok.”

En dikkate değer ikinci karanlık fantezi aksiyon RPG geliştiricisi olmayı arzulamanın dürüstlüğünü takdir ediyorum ki bu, FromSoft’un zirvede olmasıyla büyük bir başarı olurdu, ancak pozisyonun gerçekten boş olduğundan emin değilim: Bazıları, Nioh 2’nin bu ikinci referans, yani The Lords of the Fallen’ın yenmesi gereken şey bu.

OKU  Disney Dreamlight Valley, Festival of Friendship Güncellemesi İçin Daha Fazla Bilgi Veriyor

Başlığa gelince, kıdemli marka yöneticisi Ryan Hill Edge’e The Lords of the Fallen’ın farklı bir geliştirici tarafından yapılmış olan Lords of the Fallen’ın doğrudan bir devamı olmadığını, ancak gerçekten bir yan ürün olmadığını söyledi. ‘the’ yaklaşımı ile.

Hill, “İleriye dönük en net yol olmayabilir,” dedi, “ama bence lansmanı yaptığımızda, herkes bunun ne olduğu konusunda eğitilmiş olacak.”

The Lords of the Fallen hakkında çok daha fazlası ve burada paylaşılan yayıncımızdan satın alınabilecek Edge Magazine’in 381. sayısında bulunabilecek şeyler var. (yeni sekmede açılır) Kısa versiyon için Virtosu şu özeti sunuyor: “Stratejimiz şuydu, evet, Dark Souls 4.5 olacağız. İnsanların can attığı o yarı açık dünya, daha dikey seviyeli tasarım olacağız—çünkü bizim de istediğimiz bu. .”

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.