Moda

Paris Couture Haftası’nda, Armani Privé’nin haute harlequin’leri için ihtişam hüküm sürüyor

Paris Couture Haftası'nda, Armani Privé'nin haute harlequin'leri için ihtişam hüküm sürüyor
Filippo Fior/Gorunway.com
Filippo Fior/Gorunway.com

Hile yok, sadece çekicilik. Bu, Bay Armani’nin couture serisi Armani Privé’yi onlarca yıldır başarılı kılan başarı tarifidir. Birinci sınıf tasarımcı, Paris’teki dünkü gösteri için sonsuz ruhani zarafete sahip 77 görünüm yarattı ve bir kez daha Armani’nin dayanıklılığını kanıtladı.

Paris Moda Haftası’nda en çok hangi sosyetik yıldız adayları ve ünlüler parlıyor?
okumaya devam et

Haute Harlequins, elbiseler, ikiz takımlar ve terzilik üzerine sıçrayan lezzetli şerbet tonlarından oluşan bir yelpazedeki elmas desenlerle koleksiyonun tamamında temaydı. İpek, tül ve payetli yakalardan fırlayan kostümden ilham alan fırfırlar; ve vurgulanan ince ve şık silüetleri detaylandıran çökmekte olan fiyonk.

Filippo Fior/Gorunway.com
Filippo Fior/Gorunway.com

Tasarımcı, sergi notlarında “Tıpkı Venedik saraylarının rokoko iç mekanları gibi, en değerli hisleri uyandıran olağanüstü işlemelerle çarpılan ışığın ihtişamıdır” dedi. Palyaçonun tiyatrodaki popülaritesi, 1850’lerin ortalarında Paris’te İtalyan aktör Tristano Martinelli tarafından yönetildiğinden, tam bir çember haline gelmek için oldukça uygun bir an.

Filippo Fior/Gorunway.com
Filippo Fior/Gorunway.com

Elbette Privé, ödül sezonunda A-list için gidilecek yer ve dün geceki etkinlikte, aktrisler ve stilistleri kesinlikle kırmızı halılarda giymek için en sevdikleri tasarımları not ettiler. Gerçekten herkes için bir şeyler vardı. Cate Blanchett’in görkemli cazibesini çağrıştıran gösterişli derin V yaka elbiseler, Elle Fanning’in ünlü kaprislerine mükemmel şekilde uyan hacimli balo elbiseleri ve Nicole Kidman’ın kesinlikle çekebileceği yüksek yırtmaçlı payetli numaralar vardı. SS23 Privé Domination için tüm prömiyerlerin en görkemlisi geliyor.

Filippo Fior/Gorunway.com
Filippo Fior/Gorunway.com

Armani’nin tasarımı, sanatın en saf, en titiz görkemiyle kutlanmasıdır. Dün geceki göz kamaştırıcı performans, inanılması için görülmesi gereken labirent gibi bir kristal işçiliğine sahipti – tercihen maksimum şaşkınlık faktörü için bir aynanın altında. Bellerde siyah dağılmış renkli baklava kadranlar, desenli baskılar, altındaki daha ilgi çekici süslemeleri ortaya çıkaran şeffaf üst katmanları süsledi. Bay Armani, en ince detayların bile detaylarını yüceltmede ustadır.

okumaya devam et

Chanel, en son Paris Couture Week koleksiyonuyla kendine güvenen stile saygı duruşunda bulunuyor

OKU  Beni büyüt: XXL çantalar modaya geri döndü

Corgis, silindir şapkalar ve tüvitler – daha fazlası olamazdı tatler couture üzerine bahis oynamak?

ürün resmi

“Palyaço Modası” aşağılayıcı gelebilir, ancak Armani’nin göksel palyaçoları açıkça (büyük) zirvede. Ödül sezonuna bakın, bu şekilde harika bir şey geliyor.

1709’dan beri toplum, moda ve dramaOk

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Cheltenham Festivali Kraliçesi Jade Holland Cooper, Glastonbury of Races'in zarif bir tarzda nasıl gerçekleştirileceğini açıklıyor

Moda

Oscar 2023: Opera önlüğü nasıl gecenin en büyük galibi oldu?

Moda

Düzelt, iyi görün: Paris Moda Haftası muhteşem bir terzilik şarkısı söylüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir