Oyun Haberleri

Evil Dead: Oyun yeni bir ‘Splatter Royale’ modu alıyor

Evil Dead: Oyun yeni bir 'Splatter Royale' modu alıyor

Son güncellemesi itibariyle, çok oyunculu korku oyunu Evil Dead, pek de battle royale olmayan, bunun yerine “Splatter Royale” olarak adlandırılan yeni bir moda sahip. 40’a kadar oyuncu, oyunun mevcut Survivor ve Demon karakterlerinin çirkin ölü versiyonları arasından seçim yaparak ayakta kalan son ölü olmak için savaşır.

Ganimet toplamanın yanı sıra, bazıları elit veya patron NPC’lerle mücadele etmenizi gerektiren özel etkinlikler aracılığıyla da kazanılabilir. Her turun sonunda, Splatter Royale’in Suikastçı, Kasap, Komando veya Nişancı olmakta daha iyi olmanızı sağlayan dört beceri ağacında yükselirsiniz.

Aynı güncelleme iki yeni silah da ekliyor. El bombası fırlatıcı, beklediğiniz şeyi hemen hemen yapıyor, yani patlayan el bombaları fırlatırken, tırpan, bacakları ve kafaları koparabilen özellikle acımasız bir uzuv kesici gibi görünüyor.

Splatter Royale’in piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk gelen, Immortal Power Bundle adlı bir DLC paketidir. (yeni sekmede açılır), Ruby Knowby adında yeni bir Survivor ekliyor. Oyunda Ruby’yi seslendirmek için geri dönen Lucy Lawless’ın canlandırdığı Ash vs Evil Dead’deki karaktere dayanıyor. Ruhları yeme, aurasını güçlendirme ve eşsiz gücünü doldurma yeteneğine sahiptir, bu da kötü adamları inciten ve iyi adamları iyileştiren bir AoE patlamasını başlatır. Ayrıca yenilenebilir, silah hasarını artırabilir ve zehir direncini artırabilir. Paket ayrıca Puppeteer Demon, Kelly, Pablo ve “parti hayvanı” Hawai gömleği alan Ash için birinci sınıf kıyafetlerle geliyor.

Evil Dead: The Game lansman sırasındaki incelememizde 85 puan aldı ve Luke Winkie şöyle dedi: “Verilmesi gereken o kadar çok hızlı karar, dikkate alınması gereken o kadar çok stratejik pürüz var ki, bir Evil Dead turu beni genellikle yorgun hissettiriyor. bembeyaz bir StarCraft düellosundan sonra yaptığım gibi. Güven bana, bunu bir iltifat olarak söylüyorum.”

Diğer Evil Dead haberlerinde, serinin beşinci filmi Evil Dead Rise 21 Nisan’da vizyona girecek. Lee Cronin’in (2019 korku filmi The Hole in the Ground’u yöneten) yönettiği filmin başrollerinde Alyssa Sutherland ve Lily Sullivan var.

OKU  Audio-Technica'nın StreamSet'i, bir oyun kulaklığında bir akış mikrofonu vaat ediyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir