Oyun Haberleri

GTA 6 Katılımında 50 Cent İpuçları, Yakında Haberler Öneriyor

gta-players-aiming-around

Rapçi 50 Cent, yaklaşmakta olan yarışmaya dahil olabileceğine dair ipuçları verirken heyecan artıyor. Grand Theft Auto 6, olası haberler yakında gelecek. Rockstar Games, konuyla ilgili herhangi bir konuda sessiz kalıyor. Büyük otomobil hırsızlığı 6ve geçen yılki rezil sızıntılardan bu yana dünya herhangi bir haber ipucu bekliyor.


Grand Theft Auto 5 2013’te piyasaya sürüldü, çok geçmeden çevrimiçi çok oyunculu modu piyasaya sürüldü ve birçok kişi bir sonraki oyunun ne olacağını şimdiden tahmin ediyor. Birkaç kez yeniden yayınlanmasına rağmen GTA 5 için daha yeni platformlarda ve birçok yeni içerik güncellemesinde Grand Theft Auto ÇevrimiçiRockstar Games ne olduğu hakkında fazla bilgi vermedi. Grand Theft Auto 6 gerektirecektir. Eylül 2022’de bir kanal 20’den fazla sızdırılmış video yüklediğinde ani bir büyük sızıntı olana kadar bu şekilde kaldı. GTA 6 oyunun bol bol görüntülerini sergileyen internete oynanış. Bu, hem Rockstar Games’i hem de Take-Two Interactive’i sarsan bir olaydı ve o sızıntıdan bu yana yeni bir şey olmadı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: GTA 6 Hayranları Oyunun Tamamlandığını ve Şu Anda İyileştirildiğini Düşünüyor

Oyun dünyasının hakkında bir şeyler duyması umuduyla bu durum değişiyor olabilir. GTA 6 yakında. Rapçi 50 Cent bugün Instagram’a girdi ve logosu için olduğu gibi aynı yazı tipinde “Vice City” yazan parlak renkli bir logonun resmini yayınladı. Grand Theft Auto: Şehir Yardımcısıayarı aynı zamanda sözde konumdur Grand Theft Auto 6 Rapçi bu resmin yanına “Bunu daha sonra açıklayacağım” yazarak sadece bununla ilgili bir şey olmadığını ima etti. Büyük otomobil hırsızlığı potansiyel olarak yakında çıkacak ama 50 Cent’in kendisi buna dahil olacak.

OKU  Yılın en umut verici nişancı oyunlarından biri olan Meet Your Maker'ın açık betası Şubat'ta

Yorumlardaki hayranlar bunun ne anlama gelebileceğini tahmin etmeye başladı, bazıları bunun bir Büyük otomobil hırsızlığı TV dizisi, diğerleri bunun bir sonraki dizide olacağı anlamına geldiğini söylerken Büyük otomobil hırsızlığı oyun. 50 Cent video oyunlarına yabancı olmadığı ve kendisi de bir çiftin parçası olduğu için ikincisi şaşırtıcı olmaz. Ayrıca 2018’de 50 Cent başka bir oyun yapmak istediğini söyledi.

Ünlülerin yaklaşan oyunları tanıtmak veya dalga geçmek için kullanılması sektörde yeni bir şey değil. 2019’da Keanu Reeves hem rol aldı hem de terfi etti. Siberpunk 2077E3 2019 sırasında Xbox sunumunda bir sunumda duyuruldu. 50 Cent muhtemelen bir sonrakini tanıtıyor Büyük otomobil hırsızlığı oyunda, soru ne kadar dahil olacağı, oyunda bir karakteri oynayıp oynamadığı veya sadece müziğinin bir kısmını içerip içermeyeceğidir. Hayranların şimdilik beklemesi gerekecek, ancak resmi olarak bekleyecek gibi görünüyor. GTA 6 haberler yakında bitebilir.

Grand Theft Auto 6 şu anda geliştirme aşamasındadır.

DAHA: GTA 6 Leaker’a Ne Oldu?

Kaynak: İçeriden Öğrenen Oyun

OKU  Oyuncular, iki beta haftasonunda Diablo 4'te toplu olarak 7000 yıldan fazla zaman geçirdiler

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.