Oyun Haberleri

Komik Overwatch 2 Klibin Öne Çıkanları ‘Kötü’ Kiriko Savaşı

Overwatch 2 Kiriko Skyline 2

Bir Aşırı İzleme 2 oyuncu, destek karakteri Kiriko’yu kötü oynadığı komik bir klip gösterdi. Ya da en azından, oyuncu aynı derecede kötü. Aşırı İzleme 2 Rakipleri olarak kahraman.


Japon Şinto tapınağı bakirelerinden ilham alan bir destek Kahramanı olan Kiriko, Aşırı İzleme 2. İlahi iş çizgisine uygun, fazla gözlem yakın zamanda yeni bir efsanevi Kiriko görünümü ortaya çıkardı. Bir tapınak bakiresi olarak Kiriko’nun yetenekleri çoğunlukla ilahi koruma kavramı etrafında döner. Sırasıyla kutsal bir çan ve kutsanmış kağıt mühürler olan bir Suzu ve Ofuda kullanan Kiriko, takım arkadaşlarını temizler ve iyileştirir. Tabii ki hayır fazla gözlem Kahraman, bir tür saldırı olmaksızın tamamlanır ve burada kunaisi devreye girer. Oyundaki en ölümcül saldırı olmasa da, Kiriko’nun kunai’si düşük HP karakterleri için kolayca tehdit oluşturabilir. Tabii ki, gerçekten bir tehdit oluşturmak için oyuncular, hasar çıktısını üçe katlayacak bir kafa vuruşunu hedeflemelidir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Overwatch 2 Oyuncu Tırmanırken Ürpertici Kiriko Böceği Görüyor

Reddit kullanıcısı ve Kiriko oyuncusu Anesthesia5, düşman bir Kiriko ile eşleştirilmiş bir klip yükledi. Düşmanın kafasına nişan alan Anesthesia5 neredeyse her atışı ıskaladı. Neyse ki, düşman Kiriko daha iyisini yapamadı ve tüm atışlarını kaçırdı. Oyuncular, kunailer arasında dans etme çıkmazında kaldı. Anesthesia5 için şanssız bir şekilde, bu bir Kiriko ışınlanma hatasından değil, oyuncunun belirttiği gibi, Kahramanla “eşit derecede kötü” olmasından kaynaklanıyordu. Yorum yapanlar, biraz daha iyimserlikle birlikte, her iki oyuncunun da kaçmakta eşit derecede iyi olduğunu söylemenin adil olacağını belirtmekte gecikmediler.

OKU  Razer, "ilk cam oyun faresi altlığı" ile yangın çıkarmamanızı veya kimsenin kafasına vurmamanızı çok istiyor

Oyuncular, birbirlerine vurmada eşit derecede kötü olduklarından veya kaçmakta eşit derecede iyi olduklarından eşit şekilde eşleştiklerini fark ederek, kendi takımlarına yardım etmek için kaçmadan önce el sıkışmak yerine çömelerek ateşkes çağrısında bulundular. Diğer yorumcular, her takımdaki tank Kahramanlarının muhtemelen şifacılarını çok özledikleri gerçeğine atıfta bulunurken, diğerleri iki Kiriko’nun savaşı daha sonra bitirip bitirmeyeceği konusunda spekülasyon yaptı. gibi oldukça rekabetçi oyunlarda Aşırı İzleme 2, özellikle bir oyuncunun aniden bu ateşkese ihanet etmemesi durumunda, bir ateşkes ilan edildiğini görmek oldukça nadirdir. Buna karşılık, düello yapan iki Tabya birbirini ultileriyle öldürdüğünde neredeyse tam tersi oldu.

Orijinalin ilk çıkışından yıllar sonra fazla gözlemİster son derece rekabetçi, ister Anesthesia5 ve Kiriko rakipleri gibi çok daha arkadaş canlısı olsun, oyuncuların oyundan farklı şekillerde nasıl keyif aldıklarını görmek ilginç. bu fazla gözlem Ekip ayrıca, hayranların beklentilerini her zaman karşılamasa da oyunu taze tutmaya, yeni haritalar ekleyerek oyunu güncellemeye ve hayran geri bildirimlerini dinlemek ve harita havuzlarından kurtulmak gibi bazı yönleri değiştirmeye devam ediyor. Aşırı İzleme 2. Oyun yıllar içinde gelişmeye devam ettikçe oyuncular da her karakterden en iyi şekilde yararlanmaya devam edecek.

Aşırı İzleme 2 PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

OKU  Hala mevcut olan en iyi 5 Prime Day oyun dizüstü bilgisayarı fırsatı

DAHA: Overwatch 2, Winton Meme’yi Kucaklayabilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.