Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy Modu, Star Wars Speeder Bisikletlerinde Uçmanıza İzin Verir

hogwarts-legacy-speeder-bike-star-wars-broom-mod

için yeni bir mod Hogwarts Mirası oyundaki süpürgelerden birini şu şekilde değiştirir: Yıldız Savaşları Hogwarts binasının renkleriyle tamamlanmış speeder bisikletleri. Bir ev seçmek bunlardan biridir Hogwarts Mirası‘in en büyük seçimleri ve bu mod, karara başka bir katman ekliyor.


için erken günler olmasına rağmen Hogwarts Mirası, oyunun modlama topluluğu için ilk işaretler son derece olumlu. Mod yapımcıları hala oyunun sınırlamalarıyla başa çıkmaya çalışıyor, ancak modların ölçek olarak giderek daha iddialı hale gelmesi çok uzun sürmeyecek. Şu anda, oyun için mevcut olan modların çoğu, genellikle oldukça aptalca olan basit değiştirmelerdir. Bir Hogwarts Mirası mod, Hogwarts Ekspresi’nin yerine Thomas the Tank Engine’i bile ekler ki bu açıkça ciddiye alınması amaçlanmamıştır.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Komik Hogwarts Legacy Moduna Shrek Broom Eklendi

Mod, OblivionKnight777 kullanıcısı tarafından Nexus Mods’a yüklendi ve Ember Dash Broom’u şu modla değiştirdi: Yıldız Savaşları oyuncunun Hogwarts evine bağlı olarak değişen renklerde hız bisikletleri. İki franchise’ı bir araya getirme ve bir anlam ifade etmeye çalışma çabasını gösteren harika bir fikir. Değiştirme modlarının çoğu bu tür bir çaba göstermez. Bununla birlikte, bazı modların zaten temel aldığı için buna gerek yoktur. Harry Potteroyuncuların Voldemort olarak oynamasına izin veren bir mod gibi Hogwarts Mirası. Oyuncular, sevdikleri mod türleri konusunda bireysel tercihlere sahip olacak, bazıları ise modlarla bile oyunu kesinlikle irfan dostu tutmayı tercih edecek.

OKU  İşte Hogwarts Legacy'nin sizin zaman diliminizde ne zaman yayınlanacağı

hogwarts-legacy-star-wars-mod

Oyunun çıkışından bu yana, OblivionKnight777, çeşitli yedek modlar yaratmak için sıkı bir şekilde çalışıyor. Hogwarts Mirası. Nexus Mods profillerine bakıldığında, Caped Crusader’ı Büyücülük Dünyasına getiren bir Bat-Wing modu bile oluşturdukları görülüyor. Ne yazık ki mod sayfasında kullanıcı gelecek planlarının ne olduğunu paylaşmıyor. Hogwarts Mirası modlar, ama kesinlikle dikkat etmeye değer.

Oyundan zevk alan milyonlarca oyuncuyla, dünyanın geleceği için heyecanlanmamak elde değil. Harry Potter tekrar franchising. mücadelesinden sonra bir süredir belirsizlik içindeydi. Fantastik Canavarlar film serisi, ancak öyle görünüyor ki Avalanche Software, franchise’ı halkın gözünde iyi ve gerçekten canlandırdı. Hogwarts Mirası. Oyunun bir devam filmi alıp almayacağı henüz görülmedi, ancak satışlarla Hogwarts Mirası satışları yaklaşıyor Elden Yüzüğü şimdiden, oyuncuların önümüzdeki yıllarda daha fazla Büyücü Dünyası oyununa sahip olmaları son derece muhtemel görünüyor.

Hogwarts Mirası şu anda PC, PS5 ve Xbox Series X/S’de, 5 Mayıs’ta çıkacak PS4 ve Xbox One sürümleri ve 25 Temmuz’da çıkacak bir Switch bağlantı noktasıyla sunuluyor.

DAHA: Hogwarts Legacy’nin Binekleri Tek Başına Tarzla Geçemez

Kaynak: Nexus Modları

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.