Moda

Viyana Opera Balosunda Swarovski ile dekadans ve sosyeteye takdim edilenlerle dolu gecem

Viyana Opera Balosunda Swarovski ile dekadans ve sosyeteye takdim edilenlerle dolu gecem

Viyana Opera Balosu

Bubu Dujmic

Blondie’nin şarkı sözleri rüya görmek kafamdan şöyle geçti: “Seninle restoranda tanıştığımda sosyeteye takılan biri olmadığımı söyleyebilirdin”. Ama bu gece bendim. Ya da en azından onlarla kutlardım. Ve Debbie Harry punk piliç yeteneğini bırakıp beyaz kravatlı Oliver Brown’a geçmeme rağmen, kendimi hala tam bir rock yıldızı gibi hissediyordum.

tatler‘nin Sosyal Editörü, Bulgari tarafından desteklenen gösterişli EE BAFTA Adaylar Partisi’nde neler olup bittiğini anlatıyor
okumaya devam et

fırsat? Viyana Opera Balosu. 1935’ten bu yana, etkinlik Avusturya toplumunun üst sınıfını sürüler halinde cezbetti. toplu halde Viyana Devlet Operası’na (şehrin en büyük opera binası), sosyetedeki en yeni parlak gençlerin geleneksel bir dansta performans sergilediğini görmek için. Ancak kökleri, Napolyon Savaşları’ndan sonra Avrupa kralları ve aristokrat ailelerin eğlence için bir araya geldiği 1814 yılına kadar izlenebilir.

Viyana Opera Balosu

Starpix/İskender TUMA

Bu yıl, 17 ila 24 yaşları arasındaki 144 varlıklı çift bu abartılı ilişkiye katıldı. Yaklaşık 5.000 konuk hazır bulundu ve kıvrımlı oditoryumda yerlerini aldı. En seçkin konuklar, esasen tek kişilik olan ve maliyeti 35.000 Euro’ya varan “locaları” tercih ediyor. Ancak en büyük ve en çok rağbet gören “loca”, Avusturya Federal Başkanı Alexander van der Bellen ve misafirlerine ayrılmıştır. Bu yıl, ana salondaki başka bir etkinlik için ertesi gün sadece yedi saat içinde sökülmesi gereken kalabalığı barındırmak için özel olarak birkaç yüz ek kutu inşa edildi.

Genç Bayanlar ve Genç Beyler Komitesi üyeleri, her yıl düzenlenen Viyana Opera Balosu’nun açılışında dans ediyor.ROLAND SCHLAGER/Getty Images

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Chanel, Paris Couture Haftası'nda havalı Fransız kızları için en iyi gardırobu sunuyor
İlgili yazılar
Moda

Belçika Prensesi Astrid'in doğum günü şerefine giydiği en moda görünümüne bir bakış

Moda

Düğün Çanları: Westminster Dükü'nün sosyete dolu düğünlerindeki en iyi giyimli konuklar

Moda

Ünlüler, aristokratlar ve mirasçılar Dior'un Drummond Kalesi'ndeki Cruise '25 şovu için İskoçya'ya gidiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir