Oyun Haberleri

Sızıntı, Potansiyel Metal Gear Solid Remake’in Ortaya Çıkışı Hakkında Güncelleme Sağlıyor

solid snake metal gear solid

Bir sızıntının en son güncellemesi Metal Dişli Katı remake şu anda geliştirilme aşamasında olup, oyunun ne zaman duyurulabileceğine dair bir pencere sağlamıştır. Konami, şu anda en büyük oyun mülklerini ortak stüdyolara lisanslama işinde olduğunu birkaç büyük şirketin duyurusu ile onayladı. Sessiz Tepe projeler. Bu sızıntıya göre; Metal Dişli Katı bir sonraki Konami duyurusu olabilir ve açıklama şaşırtıcı bir şekilde yakında olabilir.


Metal Dişli Katı yanında tarihsel olarak Konami’nin en büyük franchise’ıdır. Profesyonel Evrim Futbolu dizi, yine de onlarca yıldır dizinin yaratıcısı Hideo Kojima’nın sanatına büyük ölçüde bağlı. Artık bağımsız olan Kojima ile, Metal Dişli Katı çürümeye bırakılmıştır. Konami getirmeye hazır olabilir Metal Dişli Katı yine de geri dönün. Yakın tarihli bir söylenti iddia etti ki, bir Metal Dişli Katı remake, PS5 için özel olarak yapılmış, yıllardır geliştirilmektedir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Söylentiler: Metal Gear Solid PS5’e Özel Olacak

Şimdi de İspanyol web sitesi Areajugones tarafından sızıntıyla ilgili bir güncelleme paylaşıldı. Güncellemede, sızıntının kaynağının, sızıntının ortaya çıktığını iddia ettiği söyleniyor. Metal Dişli Katı remake yakında gelecek. Duyuru özellikle Mayıs 2023’ten önce yapılacak. Diğer bir deyişle, 2023’ün ilk çeyreğinde, Ocak, Şubat, Mart veya Nisan aylarında gelmesi muhtemel. Duyuru daha sonra Konami’nin mevcut mali yılına denk gelecek.

OKU  PS Plus Ücretsiz Oyun, PS5 Yükseltmesi İçin Uygun Değil

katı yılan gizliliği

Söylentilerle ilgili daha fazla ayrıntı verilmedi. Metal Dişli Katı proje veya ne zaman ortaya çıkacağı. Ancak, eğer bu doğruysa, Metal Dişli Katı remake, PlayStation 5’e özel olarak geliştiriliyor, muhtemelen bir PlayStation etkinliği sırasında gösterilecek gibi görünüyor. PlayStation, son iki yıldır Şubat ayında bir State of Play etkinliği düzenledi. Hayranları Metal Dişli Katı yakında yapılacak bir PlayStation State of Play etkinlik duyurusunu dinlemek isteyebilir.

Açık olmak gerekirse, resmi bilgi ve doğrulayıcı raporların olmaması nedeniyle bu sızıntı bir söylenti olarak kabul edilmelidir. Areajugones daha önce PlayStation ile ilgili sızıntılar da dahil olmak üzere bazı doğru sızıntıları paylaşmış olsa da, bu sızıntının da doğru olacağının garantisi yok. Eğer bir Metal Dişli Katı Duyuru yakında geliyor, o zaman hayranların resmi hale gelmesi için uzun süre beklemesine gerek kalmayacak.

Konami’nin geri getirmesi çok mantıklı. Metal Dişli Katı serideki böylesine klasik bir oyunu tekrar ziyaret ederek. Ayrıca, Kojima olmayan bir kişiye halkın tepkisi nedeniyle doğrudan bir devam filmine atlamaktan daha güvenli bir bahis. Metal Dişli Katı maçı tahmin etmek zor. Konami ve ortakları bir Metal Dişli Katı yeniden yapımına benzer Şeytanın ruhlarıfranchise için yeni bir çağ başlatmak için harika bir yol olurdu.

Metal Dişli Katı PS5 için geliştirildiği söyleniyor.

DAHA: Şimdi Metal Gear Solid Üçlemesinin Yeniden Yapımlarının Tam Zamanı

Kaynak: Areajugones

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.