Moda

Muhteşem moda, abartılı dönüşler ve özel after partiler: Tatler, Londra Moda Haftası’nda kararını veriyor

Muhteşem moda, abartılı dönüşler ve özel after partiler: Tatler, Londra Moda Haftası'nda kararını veriyor

Bu nedenle, bu sezonun Londra Moda Haftası’nın ardından ben de dahil olmak üzere editörler arasındaki genel fikir birliği şu: Etkinlik yeniden iş başında. Karantina kaynaklı iki yıllık dijital sunumların mirası ve ardından ölümü geçen sezona gölge düşüren Kraliçe II. Elizabeth’in trajik ölümü, gerçekten ışıltılı bir LFW deneyiminin eksik olduğu anlamına geliyordu. Ancak gösterişli bir sihir smörgåsbord ve bir dizi cızırtılı suare sayesinde, Londra moda sahnesinin çok merkezi olan baş döndürücü, partiden atlamalı vızıltı sonunda eşi benzeri olmayan bir parlaklıkla geri döndü.

Annie’nin Ibiza’sı, AW23

Eamonn McCormack/BFC/Getty Images

Annie’nin Ibiza’sı, AW23

NIKLAS HALLE’N/Getty Images

Yeni sezon modası da aynı eğlenceyi seven yolu izliyor gibi görünüyor. Kız butiği sıcak noktası Annie’s Ibiza’nın sahibi Annie Doble, kendi koleksiyonunu podyumda görücüye çıkardı. Leydi Lola Bute, Leydi Clara Paget ve Leydi Mary Charteris gibiler için gösterişli bir odak noktası olan Doble’ın ilk şirket içi koleksiyonu, gösterişli bir havailiğin partiye hazır bir görüntüsüydü. Tüylü etekleri, gösterişli kadife ikiz takımları ve bol miktarda kristali düşünün. Ağır hamile Daisy Lowe bile ön sırada boncuklu püsküllü mini bir elbiseyle desteğini göstermek için ortaya çıktı.

David Koma, AW23

Isidore Montag/Gorunway.com

David Koma, AW23

Isidore Montag/Gorunway.com

David Koma, öncü ilham perilerinden ilham alan koleksiyonuyla gece kıyafetlerine sofistike ve seksi bir yaklaşım getirdi. bir moda, Marlene Dietrich. Dietrich’in 1930’larda kadınlar için popüler hale getirdiği bir görünüm olan smokin, Koma’nın diskotek odaklı enerjisiyle birleştiğinde koleksiyona çift cinsiyetli bir hava kattı. Modeller tarafından göz kamaştırıcı Dietrich tarzında tutulan çökmekte olan kristalize sigaralar, sigara içme alanında ışıltılı sohbetler için mükemmeldir. Koma, başarısını o akşam The Standard’ta bir sahne partisiyle kutladı.

Harris Reed, AW23

Markus Hibbert

Harris Reed, AW23

Markus Hibbert

Glitterati ihtişamı, Harris Reed’in kışkırtıcı Tate Modern şovunda zirveye ulaştı. Koleksiyonun arkasındaki teatral ilhama atıfta bulunarak, “Bütün dünya bir sahnedir” diye açıkladılar. Endişelenme Darling yıldızı ve stil ustası Florence Pugh, bir konuşmayla dizeyi tanıtmak için hazırdı: “Bazen yargılayıcı bir dünyada, kostümlerimiz kim olmak istediğimizi ve kim olmamız gerektiğini değiştirebilir.” Harris’in imzası olan bu dünya dışı silüetler, payetli alacalı baskılar ve gerçek geri kazanılmış tiyatro perdelerinden yapılmış altın lamé içeren bu “kostümler”, ışıltılı Sybarite için mükemmel olduğunu kanıtladı.

Richard Quinn, YÇ23

Filippo Fior/Gorunway.com

Richard Quinn, YÇ23

Filippo Fior/Gorunway.com

Coşkulu Ascot estetiği, yaklaşan yarış sezonu için Richard Quinn’in çiçekli fantastik giyim serisini çiğneyecek. Frances Hodgson Burnett’ten ilham aldı Gizli Bahçe, bir kraliyet kutusuna layık bolca tomurcuk vardı. Daha sonra, beyaz kravatlı davetler için mükemmel olan, kristal süslemeli balo elbiselerinden oluşan düzenli bir akış podyumdan aşağı indi – posta kutunuzu hemen kontrol edin.

Paul ve Joe, AW23

INDIGITAL.TV

Paul ve Joe, AW23

INDIGITAL.TV

Paul & Joe zarif modanın yolunu açtı Je ne sais quois kışlık gardıroplarımızı ruhani, tuhaf bir çekicilik katan iç çamaşırlarından ilham alan geceliklerle doldurmak. Artık kurucunun oğlu Adrien Albou tarafından tasarlanan erkek giyim serisi, şovun Louie Mayfair’deki parti sonrası partisinde kanıtlandığı gibi, Londra’nın it-boy’larına retro-şık bir terzilik sunuyordu. .

Julien MacDonald, modelleri AW23 ile birlikte şovunu kapatıyor

Luke Walker/BFC/Getty Images

Ama muhtemelen yıldız etkinliğin ve kesinlikle programın en hedonistik sunumu, bir yüksek kamp geri dönüşü şeklinde geldi. İçeri gel, Julien MacDonald. Konukların tarihi binanın Art Deco iç mekanıyla çevrili MacDonald’s kokteyllerini yudumladıkları Holborn’s Freemasons Hall’daki gösteri öncesi resepsiyon sırasında enerji hissedilirdi. Konukların ana salondaki teatral ortamda sıralarına oturmasıyla bir moda çılgınlığı başladı. Bir ışık gösterisi, vurucu kulüp hitleri ve hatta Beyoncé’nin özel bir versiyonu ruhumu kır “Rocking my Julien MacDonald” şarkısını söylemek için uyarlanan şarkı, Lady Victoria Hervey, Amber le Bon ve Holly Ramsay’in keyifle izlediği bu eşsiz muhteşem sunumun yaratılmasına yardımcı oldu. Eski Chanel triko tasarımcısından ışıltının kralına dönüşen kişi, tıpkı Londra Moda Haftası gibi, kristallerle süslenmiş bir anka kuşu gibi yükseldi.

Kalabalığın bir parçası olun: dergi evinize gelsinOk

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Gösteriş için 'B'yi çevirin: Tatler's Style Counsel, mücevher editörü Charlie Miller'ı Yüksek Mücevher ve yeni sezonun en zarif kreasyonları hakkında konuşmak için çağırıyor