Oyun Haberleri

Warhammer 40,000’in ikinci bölümü: Darktide’ın büyük ücretsiz genişletmesi bu ay geliyor; yeni bir görev, enjekte edilebilir sihirli iksirler ve… katlanabilir bir kürek mi içeriyor?

Warhammer 40,000'in ikinci bölümü: Darktide'ın büyük ücretsiz genişletmesi bu ay geliyor; yeni bir görev, enjekte edilebilir sihirli iksirler ve… katlanabilir bir kürek mi içeriyor?

Co-op nişancı oyunu Warhammer 40,000: Darktide zorlu lansmanının üzerinden bir yıl geçti ve oyunu daha sevimli bir duruma getirmek için çekirdek sistemlerde büyük revizyonlar yaparak bir nevi özür turuna çıktı. Şu ana kadar gerçekten başarılı bir değişim oldu ve büyük bir ücretsiz genişleme paketi olan The Traitor Curse’un iki bölüm halinde piyasaya sürülmesiyle sonuçlandı. İlk bölümü geçen ay aldık ve şimdi ikinci bölümün ayrıntılarını ve kış tatilinden önce yayınlama sözünü aldık.

Kaçırmış olmanız ihtimaline karşı, birinci bölümde yeni bir sinematik hikaye, tüyler ürpertici bir karnaval etrafında şekillenen yeni bir bölge ve misyonun yanı sıra bir inceleme özelliği ve Veteran’ın yetenek ağacının yeniden dengelenmesi tanıtıldı.

İkinci bölüm, sizi tarikatın üretim tesislerini bulup yok etmek için karnavalın “arka sokaklarına” gönderen Warren 6-19 adlı yeni bir görevle kasvetli zamanların devam etmesini vaat ediyor. Görevler sırasında sınırlı bir süre için tetiklenebilecek özel bir karşılaşma da olacak; pek de arkadaş canlısı olmayan bir çift gibi görünen “Karnak İkizleri” ile bir kavga.

Ancak en büyük değişiklik cam şırıngalarda geliyor. Güncelleme oyuna Stimms’i getirecek; iyileştirme, hasar artırma, hız güçlendirme ve bekleme süresini azaltan tatlarla gelen yeni bir sarf malzemesi. Vermintide 2’nin sihirli iksirlerine çok benziyorlar ve bu kötü bir şey değil: bu oyunda, oyuncuların cephaneliklerinde harika bir araçtı, değerli kaynaklardı ve eğer doğru şekilde korunursa, patron dövüşleri gibi önemli anlarda size avantaj sağlayabilirdi. Darktide’daki bu ekstra taktiksel derinlik unsurunu da kesinlikle memnuniyetle karşılarım.

Ayrıca yeni silah “İşaretleri” de olacak; başka bir deyişle, mevcut silah türlerinin benzersiz istatistik ve niteliklere sahip çeşitleri olacak. Basın bülteni, Stub Revolver’ın hızlı bir mermi püskürtmek için çekicini havalandırmanıza ve “katlanabilir” bir kürek kullanmanıza olanak tanıyan bir versiyonunu tanıtıyor. Silahınızı biraz daha taşınabilir hale getirmenin, Nurgle tarikatçılarının sonsuz ordularına karşı nasıl faydalı olacağını hayal etmek oldukça zor, ama hey, bunu öğrenmek beni heyecanlandırıyor ve görünüşe göre bu ikisinin ötesinde çok daha fazla yeni Mark olacak. .

Son olarak Fatshark bizi küçük bir şakayla baş başa bırakıyor:

OKU  Doom (2016)'ın kreatif direktörü, büyük bir hayırseverlik yarışı sırasında ikonik BFG'yi dengelemenin sırrını açıklıyor: 'Uh, yapmıyoruz'

Ne – – – DÜZELTİLDİ: Açıklama – – – ola – – – disp – – – at – – – orr – – –

Eminim topluluk bunun ne anlama geldiğini çözmek için şimdiden yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Belki de mevsime bir gönderme olarak şenlikli bir unsur? Elbette Warhammer bile tatilleri kutlamayacak kadar acımasız değil mi?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.