Moda

Taylor Swift, yılbaşı maçında arkadaşı Travis Kelce’nin Chiefs ceketini giydi

Taylor Swift, yılbaşı maçında arkadaşı Travis Kelce'nin Chiefs ceketini giydi

Taylor Swift, öngörülebilir, sıkıcı ve kadın düşmanı suçlamaların onu Travis Kelce’nin spor etkinliklerine katılmaktan alıkoymasına izin vermiyor.

Swift, 31 Aralık’ta Arrowhead Stadyumu’nda Kansas City Chiefs’in Cincinnati Bengals’e karşı oynadığı maça çıktı; Eylül ayında NFL’nin zorlu sonunu kamuoyuna duyurduğundan bu yana pek çok kez yaptığı gibi. Ancak bu sefer, pop yıldızı, Chiefs’in son yenilgilerinden dolayı kendisini suçlayan bazı spor hayranlarının temelsiz suçlamalarıyla karşı karşıya kaldığından, onun görüşü özellikle keskin görünüyor. Beni göremiyorsun ama şu anda gözlerimi o kadar çok deviriyorum ki.

34 yaşındaki pop yıldızı etkilenmemiş görünüyor Arrowhead’e vardık Siyah kot pantolonla yüksek topuklu siyah botlar ve siyah deri kollu havalı beyaz Chiefs letterman ceketi giyiyor ve kendine özgü kırmızı dudağıyla görünümü tamamlıyor.

X içeriği

Bu içerik web sitesinde de görüntülenebilir ortaya çıkar dışında.

Ancak bu herhangi bir Chiefs letterman ceketi olmayabilir. Görünüşe göre Swift, Chiefs’in 25 Aralık’ta Las Vegas Raiders’a yenilmesinden sonra Travis Kelce’nin el ele tutuşurken giydiği formanın aynısını ödünç almış (fotoğrafı görebilirsiniz). Burada). Bana göre bu bakış net bir mesaj veriyor gibi görünüyor: Chiefs’in oyun kurucusu Patrick Mahomes’in yakın zamanda söylediği gibi CBS SabahıTaylor Swift “takımın bir parçası”.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Lindsay Lohan, 'felaket' 2009 koleksiyonuna yönelik tepkileri göğüs ucu pastileriyle yansıtıyor
İlgili yazılar
Moda

Taylor Swift, özel takılarıyla Travis Kelce'ye en tatlı mesajı gönderdi

Moda

Travis Kelce resmen İtibar tarzı çağında

Moda

Taylor Swift, siyah mini elbisesini renklendirmek için tembel kız numarasını kullandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir