Oyun Haberleri

Bu Animal Crossing creepypasta oyunu 13’üncü Cuma için mükemmel

Harvest Festival 64

Resmi olarak 13’üncü Cuma, bu tür şeylere inanan herkes için gerçekten lanetli bir gün. Öğle yemeği molamı sadece oynanabilir Animal Crossing creepypasta olarak tanımlanabilecek bir şeye dalmak için almaktan daha iyi bir yol var mı?

Harvest Festival 64, Alman hobi geliştiricisi Warrrkus tarafından yapılan 72 saatlik Ludum Dare oyun sıkışmasının sonucudur. (yeni sekmede açılır) solo oyun geliştiricisi arkadaşımız Modus Interactive’in müziğiyle (yeni sekmede açılır).

İstem olarak sadece “hasat” kelimesiyle Warrrkus, Animal Crossing’den ilham alan 10 dakikalık bir oyun yaratmaya karar verdi. Her şey, Nintendo’nun rahat sim’e ilk girişinin sevimli estetiğini yansıtmaya başlayabilir, ancak fazla aldanmayın. İşler, bazı gerçek creepypasta düzeyinde şeylere karanlık bir dönüş yapıyor. Kahveniz demlenirken öğle yemeği molanızın hızlı bir bölümünü geçirmek veya sabahınıza biraz ürkütücü bir hava katmak için harika bir yol.

Hasat Festivali 64

(İmaj kredisi: Warrrkus)

Harvest Festival 64, görünümü mükemmel şekilde yakalayan su ve çim dokularıyla eski Animal Crossing oyunlarının hislerini yakalamak için harika bir iş çıkarıyor – tüm ızgara tabanlı BS olmadan. Belki de tek şey değil antropomorfik konuşan hayvanlarla dolu bir dünyada açıklanamaz bir şekilde tek insan olmanız gerçeğidir. Müziğin bile nazik akordeonlar ve rahat hislerle o sevimli Animal Crossing tıngırtısı var… zaten oyunun çoğu için.

Harvest Festival 64’ü itch.io’da ücretsiz olarak kontrol edebilirsiniz. (yeni sekmede açılır)veya alternatif olarak indirmek için biraz para harcayın.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Genshin Impact Videosu, Bennett ile Geoculus Toplamanın Komik Yolunu Gösteriyor
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir