Oyun Haberleri

Sony, Sınırlı Üretim LeBron James PS5 Denetleyicisini ve Daha Fazlasını Piyasaya Sürüyor

A screenshot of LeBron James from NBA 2K23.

LeBron James ve Oyun istasyonu Sony’nin yeni PlayStation Playmaker girişiminin bir parçası olarak özel bir PS5 aksesuarları serisi üretmek için bir araya geliyor. İlk olarak bu hafta başlarında duyurulan PlayStation’ın Playmaker programı, yeteneklerini ve oyun sevgisini paylaşmak isteyen pop kültür dünyasındaki ünlü içerik oluşturucuları, sporcuları, aktörleri, sanatçıları, oyuncuları ve şovmenleri öne çıkarıyor. Bu heyecan verici yeni girişimle şimdiden bağlantısı olan büyük isimlerden bazıları arasında profesyonel BMX atleti Nigel Sylvester ve WNBA All-Rookie NaLyssa Smith yer alıyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Elbette, Los Angeles Lakers’ın dört kez NBA şampiyonu ve yıldız oyuncusu olan LeBron James olmadan, oyun tutkusuna sahip dünyaca ünlü sporcuların hiçbir listesi tamamlanmış sayılmaz. LeBron James, basketbol sahasına hükmetmediği veya topluluğuna geri vermediği zamanlarda, çeşitli video oyunlarında ve oyunla ilgili medyada yer aldı. Yakın tarihli bir örnek, bir dizide Kratos olarak oynadığı mizahi rol olabilir. Savaş Tanrısı: Ragnarok Ben Stiller ve John Travolta gibi isimlerle birlikte bir fragman. Ayrıca oynanabilir bir karakter olarak öne çıktı. Fortnite Ve Çoklu Versiyon gibi basketbol oyunlarına ek olarak NBA 2K23.

İLGİLİ: Yeni NBA 2K23 Challenge, LeBron James’in Tüm Zamanların Yeni Gol Rekorunu Onurlandırdı

Şimdi, LeBron James’in oyunla bağlantısı, yeni PlayStation Playmaker programının bir parçası olarak oynadığı rol sayesinde bir sonraki seviyeye ulaştı. Bugün erken saatlerde Sony, girişimden gelen ilk ürünü duyurdu: özel sürüm PlayStation 5 DualSense denetleyicisi ve kişisel çizimler ve James’in kendisinden alıntılarla işaretlenmiş konsol kapağı. James, bu yeni PS5 aksesuarlarını tasarlamadaki rolünden bahsederken, çalışmasının “ona dokunan herkese ilham vermesini ve her ayrıntıda anlam bulma konusunda biraz eğlenmelerini” umduğunu belirtti..

OKU  Genshin Impact, Wanderer ve Itto Sales Arasındaki Büyük Farkı Ortaya Koydu

LeBron James tarafından tasarlanan yeni PS5 Playmaker kontrol cihazının tanıtım görseli.

Bu en yeni PlayStation 5 aksesuarları serisi, LeBron James ile ilişkilendirilen özel olarak tasarlanmış tek oyun donanımı değil. 2021’de, sınırlı sayıda üretilen bir koleksiyon Space Jam: Yeni Bir Miras Road Runner ve Wile’den sonra modellenen bir çift Nike LeBron 18 Low ayakkabıyla birlikte gelen bir denetleyici de dahil olmak üzere, filmi anmak için Xbox denetleyicileri piyasaya sürüldü. E Çakal.

PlayStation ve LeBron James arasındaki bu yeni ekip, yeni PlayStation PS5 konsolu kapağı ve DualSense denetleyicisi, James’in bir NBA oyuncusu olarak uzun ve şanlı kariyerini ve başkalarına geri verme geçmişini kutlamak için göründüğü için umarız çok daha iyi olacaktır. Taraftarlar, LeBron James PlayStation 5 aksesuarları için şu adresten ön sipariş verebilecek: Oyun istasyonu‘ın web sitesi bu yılın sonlarında ve Playmaker programından başka hangi eğlenceli işbirliklerinin geleceğini yalnızca zaman gösterecek.

DAHA: Legend of Dragon’un PS4/5’teki Sorunları PS Plus Premium İçin Kötü Olabilir

Kaynak: Playstation

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.