Moda

Travis Kelce resmen İtibar tarzı çağında

Travis Kelce resmen İtibar tarzı çağında

Travis Kelce’nin son görünümü çok fazla konuşulmasına neden oldu.

27 Ocak’ta 34 yaşındaki Kansas City Chiefs oyuncusu Baltimore, Maryland’e geldi ve Pazar günü Ravens’e karşı oynayacağı maç öncesinde çok duygulu görünüyordu. Arama-kodlanmış. Resmi Chiefs TikTok hesabı tarafından paylaşılan bir videoda dar tarafın kruvaze ceket, pantolon, örgü şapka ve büyük dokuma çantadan oluşan tamamen siyah bir takım giydiği görüldü. Görünümünü iddialı bir gümüş kolye ve siyah güneş gözlüğüyle tamamladı.

Bir Taylor Swift hayranı, TikTok’ta görünmesi hakkında “Trav resmi olarak itibar döneminde” dedi ve birçok hayranın yazmak için takımın hesabına akın ettiğini hatırlattı. “Trav, Temsilci ne zaman düşüyor? Başka bir hayran Chiefs’in gönderisine doğrudan yanıt verdi.

TikTok içeriği

Bu içerik, geldiği web sitesinde de görüntülenebilir.

Bu, Travis Kelce’nin Instagram profil fotoğrafını siyah beyaz bir portreye değiştirmesinden bir hafta sonra gerçekleşti ve hayranlar Swift’in yakın çevresinin Swift’in albümün yayınlanmasına yardımcı olduğu yönündeki teorileri ateşledi. İtibar (Taylor’ın versiyonu). Ama Kelce gerçekten onun tarzında olsa bile Arama çağ, hala öyle görünüyor Sevgili kalbinde adam.

Son zamanlarda Swifties, Kelce’nin “saha dışındaki yaşamının” futboldan dikkati dağıttığı yönündeki iddiaları reddetme şeklini övdü. Kelce, Chiefs’in 26 Ocak’taki basın toplantısında eleştiriler hakkında “Bu sadece gürültünün dışında, diğer insanların olaylara bakış açılarıyla ilgilenmek” dedi. Swift’le olumsuz basın ve hayran sohbetleri hakkında konuşup konuşmadığı sorulduğunda şu cevabı verdi: “Konuştuğumuz tek şey şuydu: Mutlu olduğumuz sürece gürültü dışında hiçbir şey dinleyemeyiz… “Önemli olan tek şey bu.”


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Taylor Swift, yılbaşı maçında arkadaşı Travis Kelce'nin Chiefs ceketini giydi
İlgili yazılar
Moda

Taylor Swift, özel takılarıyla Travis Kelce'ye en tatlı mesajı gönderdi

Moda

Taylor Swift, siyah mini elbisesini renklendirmek için tembel kız numarasını kullandı

Moda

Taylor Swift, Travis Kelce'nin play-off maçına şimdiye kadarki en samimi kıyafetiyle katılıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir