Oyun Haberleri

Activision, liste başı Call of Duty görünümünü daha görünür hale getirerek ‘nerf’leyecek ve bazı oyuncular geri ödeme istiyor

Image of new LA Thieves skin including more bright red highlights to improve visibility

Bu uzun sürmedi. Tamamen siyah premium dış görünümün Call of Duty’yi kasıp kavurmasının üzerinden iki haftadan kısa bir süre geçti. (yeni sekmede açılır)hatta Steam’de en çok satanlar listesinde ilk 20’yi kırmak (ödenen dolarlarla, dikkat edin, 10 dolarlık bir satın alma olarak,) Infinity Ward, sezon ortası güncelleme blog gönderisinde aynı görünümün daha görünür bir sürümünü sergiledi. (yeni sekmede açılır) Warzone 2 için.

LA Thieves’in Call of Duty League görünümünün ilk versiyonu, göğsünde kiraz kırmızısı, Süpermen tarzı bir logo bulunan tamamen siyah bir takımdı. Cilt hemen Roze ile karşılaştırmalar yaptı (yeni sekmede açılır), benzer bir renk şemasına sahip rezil bir Warzone 1 dış görünümü. Roze, oyuncuların her türlü ninja-y’ye ayak uydurmasına, taktiksel nişancıda göz önünde saklanmalarına izin verdi.

Ben ve diğer gözlemciler başlangıçta Warzone 2’nin güncellenmiş grafiklerinin, ışıklandırmasının ve haritasının (çölde güneşle yıkanan bir şehir) benzer bir kamuflaj avantajını önleyeceğini düşündük, ancak LA Hırsızları dış görünümünün bu çekime bir göz atın. Highlight Reel’in son bölümü⁠ (yeni sekmede açılır)– Hırsız modundan tam Garrett, gizlilik becerisi 100, vb.

CoD blogundaki yama notları, Hırsızların iç saha formasının güncellenmiş, çok daha görünür bir versiyonunu gösteriyor. Eldivenler, gözlük çerçeveleri ve taktik askılar dahil olmak üzere kıyafetle ilgili çeşitli ayrıntılar artık logoyla aynı parlak kırmızı olacak – yani, çok havalı ve salak olmayan koşum takımını kastediyorum.

COD çıkışı CharlieIntel (yeni sekmede açılır) kostümü iade etme olasılığı hakkında tweet attı ve yorumlar bunun mümkün olup olmadığı ve hangi zaman diliminde olduğu ve ayrıca oyuncuların Activision tarafından “aldatılıp kandırılmadığı” veya denemenin sportmenlik dışı olup olmadığı konusunda çelişkili açıklamalarla dolu ve ilk etapta bir kamuflaj avantajı satın alın. Temelde olağan tartışma türleri.

Açıkçası? Yeni versiyonu çok beğendim. Renk şeması, özellikle neredeyse pembemsi kırmızı vurgular, bana ilk Mass Effect’teki en sevdiğim Colossus zırhımı hatırlatıyor. (yeni sekmede açılır). Buna 10 dolar harcar mıyım? Muhtemelen hayır, ama bu kadar eğilimliysen, neşeli yaşlı Saint Nick’in kendisi gibi sevimli küçük kırmızı pantolon askılarına sahip olabilirsin. Ne de olsa bu mevsim.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  23 Aralık Cuma için bugünün Wordle 552 yanıtı ve ipucu
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Penny's Big Breakaway, son yılların en iyi Sonic oyununun eski geliştiricilerinin hazırladığı renkli bir platform oyunudur

Oyun Haberleri

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2'nin üçüncü klanı Banu Haqim olarak gölgelerden saldırın

Oyun Haberleri

Ark'ın yeni versiyonunun çapraz oyunu PC versiyonundan çıkarıldı çünkü sizler büyük bir hileci grubusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir