Moda

Kim Kardashian, kesikli bebek pembe elbisesiyle Balenciaga Barbie’si gibi çıktı

Kim Kardashian, kesikli bebek pembe elbisesiyle Balenciaga Barbie'si gibi çıktı

Barbiecore’un bale ve rahat sonbahar trendleri lehine gittiğini düşündüğünüzde, Kim Kardashian tam Balenciaga Barbie’ye gider.

12 Kasım’da Kim, Batı Hollywood’daki 2022 Baby2Baby Galasına baştan aşağı balenciaga giyerek katıldı. Reality TV yıldızı, asimetrik bebek pembesi bir elbiseyi dramatik bir kuyruk ve birden fazla fiyonk detayıyla uyumlu bir küçük Balenciaga el çantası ve bir çift pembe botla eşleştirdi. Sadece Barbie estetiğine katkıda bulunan platin sarısı saçları, gevşek tutulan tek bir yüz çerçeveli bukle ile geri çekildi. Görünümü, camı kesebilen bir dizi Kim Truong Fransız çıtçıt çivisiyle tamamladı.

Kim Kardashian, 12 Kasım 2022’de Pacific Design Center’da Paul Mitchell Tarafından Sunulan 2022 Baby2Baby Galasına katılıyor.

Phillip Faraone/Getty Images

Baby2Baby, Los Angeles bölgesinde yoksulluk içinde yaşayan çocuklara çocuk bezi ve temel ihtiyaç malzemeleri sağlayan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Tören sırasında Kim, hayır kurumunun yıllık Ağaç Verme Ödülü ile onurlandırıldı. Hayır kurumu Instagram’da “Bu gece @kimkardashian’ı Baby2Baby’ye olan bağlılığından dolayı Giving Tree Ödülü ile onurlandırmaktan gurur duyuyoruz.” “Yoksulluk içinde yaşayan çocuklara ihtiyaç duydukları ve hak ettikleri temel şeyleri sağlama misyonumuzu vurgulayan onlarca yıllık destekleri için çok minnettarız.”

Ancak, yıldızlarla dolu etkinliğe katılan tek aile üyesi Kim Kardashian değildi. Akşam boyunca Kim, sırtı açık ve uyluk yüksek yırtmaçlı özel siyah Loewe elbisesi giyen kız kardeşi Kylie Jenner ile poz verdi.

Kim Kardashian ve Kylie Jenner, 12 Kasım 2022’de Baby2Baby Gala 2022’ye katılıyor.

Araya Doheny/Getty Images

OKU  Rita Ora, transparan siyah elbisesi ve uyumlu iç çamaşırıyla minimalizmi yeniden tanımladı.
İlgili yazılar
Moda

Kim Kardashian göbek zincirlerini uygulamaya kararlı

Moda

Kim Kardashian'ın kot pantolon ve beyaz tişört yorumu çok güçlü bir mesaj içeriyor.

Moda

Kim Kardashian, Met Gala'da şekillendirici giysinin üzerine inci taktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir