Oyun Haberleri

Bazı Destiny 2 Oyuncuları Kabus Baskınının Kökünü Kusursuz Bir Şekilde Temizledi

destiny-2-root-of-nightmares-player

Yeni Root of Nightmares baskını Kader 2 10 Mart’ta başlatıldığından beri topluluğun odak noktası oldu ve inanılmaz bir şekilde, en az bir yetenekli Muhafız ekibi tarafından herhangi bir ölüm olmadan tamamlandı. Lansmanından sadece birkaç hafta sonra yayınlanan yeni baskın etkinliği Kader 2‘in en son genişlemesi, etkinlik yarışma modundayken bile şaşırtıcı derecede çok sayıda oyuncu tarafından fethedildi.


için sınırlı süreli meydan okuma modu Kader 2‘in yeni baskını artık sona erdi, önceki yarışma modu baskınlarına kıyasla daha geniş oyuncu tabanı için çok daha erişilebilir olduğu kanıtlandı. Genel olarak, oyun için yeni baskınlar, yayınlandıktan sonraki ilk 24 veya 48 saat boyunca bu modda kilitlenir ve bu süre zarfında belirli silahları devre dışı bırakarak ve daha sert bir güç seviyesi sınırı uygulayarak zorluk seviyesini özellikle yükseltir. Oyuncuların genellikle yol boyunca çözmeleri gereken bulmacalar ve hilelerle birleştiğinde, yeni çıkan baskınlar, oyunsonu aktivitelerini yenen ilk takım olmak için yarışan itfaiye ekiplerinin tamamlanması için tarihsel olarak birçok tutarlı saat aldı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Destiny 2 Raiders, Kabus Bulmacasının ve Ödülünün Gizli Kökünü Keşfediyor

Kâbusların Kökü baskını, canlı yayına girdikten sadece 2 saat 24 dakika sonra ilk kez devrilmiş olsa da, o zamandan beri başka bir Muhafız ekibi, yol boyunca tek bir ölüm yaşamadan baskını alt etti ve bunların hepsini 42 dakikadan biraz fazla bir sürede yaptı. Bu inanılmaz başarı, Sweatcicle, ShmurdaBenny, Icecide, Saltagreppo, MoopleLoops ve ItzAngo oyuncuları tarafından baskın henüz yarışma modundayken elde edildi ve koşu, Sweatcicle’ın YouTube kanalında yayınladığı bir videoda paylaşıldı.

OKU  Oyuncu Red Dead Redemption 2'nin Fotoğraf Modunu Kullanırken Korkunç Bir Ayrıntı Fark Ediyor

The Root of Nightmares raid’i, etkinlik artık yarışma modunda olmasa bile oyuncuların ellerinden alabilecekleri, etkinliğe özel çok sayıda ödül sunar. Her Guardian sınıfı için yeni, renkli zırh setlerinin yanı sıra, Conditional Finality egzotik pompalı tüfeği de dahil olmak üzere pek çok yeni silah edinilebilir. Root of Nightmares artık yarışma modunda olmadığından, hayranlar Bungie mağazasındaki ilgili ödüllere erişemezler, ancak aktivitenin artık raid’in meydan okuma modu için donanımlı olmayan oyuncular için biraz daha erişilebilir olması gerekir.

Kader 2‘nin son genişlemesi, ışık düşmesi, lansmanından bu yana oyun topluluğundaki birçok kişi için kutuplaştırıcı bir konu oldu. Genişletme, oyuncuların Neptün’ün Neomuna şehrini keşfederken eğlendiği yeni yetenekler sunan yeni Strand alt sınıfıyla, içerik söz konusu olduğunda şüphesiz masaya çok şey getirdi. Yükseltmelerine rağmen, DLC’nin kampanyası, anlatı kalitesindeki düşüşü nedeniyle yaygın eleştiriler aldı ve oyunculara oyunun önümüzdeki sezonlarında yanıtlanmasını umdukları birçok soru bıraktı.

Kader 2 PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

DAHA: Destiny 2: Root of Nightmares – Macrocosm Encounter Guide

OKU  23 Aralık Cuma için bugünün Wordle 552 yanıtı ve ipucu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.