Moda

Victoria Beckham, Super Bowl reklamını tanıtmak için karakterine çok aykırı bir görünüm giydi

Victoria Beckham, Super Bowl reklamını tanıtmak için karakterine çok aykırı bir görünüm giydi

Her gün göremediğiniz bir şey var. Elbette büyük beden bir tişört ve kot pantolon giyen Posh Spice’ın ta kendisi olan Victoria Beckham’dan bahsediyorum. Merak etmeyin, dünya tepetaklak değil ve bu da kalıcı bir tarz değişikliği gibi görünmüyor. Beckham bu amaca derinden bağlı.

Beckham’ın tamamı büyük harflerle “Babamın bir Rolls-Royce’u var” yazan beyaz tişörtünün, kendisini ve David Beckham’ın viral “Dürüst Olun” anını taklit ettiği söyleniyor Beckham Netflix’te belgesel. Victoria Beckham sloganlı tişörtleri ilk kez Kasım ayında kendisiyle dalga geçmenin iyi huylu bir yolu olarak piyasaya sürdü.

TikTok içeriği

Bu içerik, geldiği web sitesinde de görüntülenebilir.

Belgesel dizisinden alınan klipte, David kafasını içeri uzatıp onu “dürüst olmaya” çağırırken, Victoria Beckham kameralara ciddi bir şekilde “işçi sınıfı” geçmişini anlatıyor. Son olarak Victoria, çocukluğunda babasının onu bazen Rolls-Royce’uyla okula götürdüğünü itiraf ediyor.

Beckhams’ın Uber Eats için yakında yayınlanacak Super Bowl reklamının teaserı olan bu klipte çift, belgeseldeki anı yeniden yaratarak kendileriyle dalga geçiyor. Tanıtım reklamında Victoria, kendisinin ve David’in “küçük bir reklamda” rol alacaklarını söylüyor. Daha sonra David’in kamera arkasında “Dürüst ol!” dediği duyuluyor. Victoria bunun küçük bir reklam değil, büyük bir reklam olduğunu kabul ediyor. İkili daha sonra şaka yollu bir şekilde Super Bowl’un ne olduğunu hatırlamaya çalışır. “Süper büyük beyzbol maçı mı?” “Hokey Bowlingi mi?” Reklam, çiftin kendinden emin bir şekilde izleyicilere “Jessica Aniston”ı anlatmasıyla sona eriyor.

Onların ne dediğini biliyorsun. Birlikte trolleyen çift birlikte kalır.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Emily Ratajkowski ve Julia Fox, kışın ortasında minik bikiniler giyiyorlar
İlgili yazılar
Moda

Ben sadece beyaz çizmelerle küçük bir köpekle poz veren Demi Moore olmak istiyorum

Moda

Taylor Swift, özel takılarıyla Travis Kelce'ye en tatlı mesajı gönderdi

Moda

Rihanna mafya kadını Bob'u Paris'te tanıttı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir