Oyun Haberleri

Leaker Spyro the Dragon Hayranlarına Kötü Haber Verdi

spyro reignited trilogy box art

Tanınmış bir sızıntıcıdan, söylentilere göre yeni bir şey hakkında yorum yapması istendi. Spyro oyunun gelişimi, ancak paylaşacak iyi haberleri yok. yeniden canlanacağına dair söylentiler dolaşıyor. Spyro piyasaya sürülmesinden bu yana Spyro Reignited Üçlemesi 2018’de. Yine de söylentiler, gerçekte neler olup bittiğine dair büyük ölçüde belirsiz. Spyro remaster’ların başarısına rağmen franchise. Sızdıranın söylemesi gereken doğruysa, bunun nedeni söylentilerin hiç de güvenilir olmaması olabilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

En son Spyro söylenti ve güncel tartışmanın konusu YouTuber Candianguyehh’den geliyor. Yakın tarihli bir videoda, YouTube yeni bir şey duyduklarını söylüyor Spyro oyun 2020’de geliştiriliyordu. Görünüşe göre kullanılan dil önemli ve Candianguyehh bunu “teknik olarak spekülatif” olarak tanımlıyor. Daha sonra söylemediklerini söylüyorlar Spyro oyun, öyle olduğunu varsaysalar da, hala geliştirilme aşamasındadır.

İLGİLİ: Crash 4, Spyro Remaster Dev Yeni Oyunun Tanıtımını Yapıyor

Bu açıklama, önde gelen ve genellikle güvenilir bir sızıntı yapan Sylux’a iletildi. Sylux’tan yeni bir fikir vermesi istendi. Spyro 2020’de geliştirilmekte olan oyun ve hala geliştirilip geliştirilmeyeceği. Sylux doğrudan bir açıklama yaptı, ancak bir kaşını kaldırdı. Açıkça söylüyorlar ki, “Yeni bir Spyro başlık 2020’de geliştirme aşamasındaydı”, ancak söylentinin başka herhangi bir yönü hakkında yorum yapmayın.

OKU  Felaketle sonuçlanan hayatta kalma nişancı oyunu The Day Before, çıkıştan sadece bir ay sonra sunucularını kapatarak varoluştan çıkarılacak

Bir yandan, Canadianguyehh’den gelen söylentiyi tamamen ezen Sylux, tüm tartışmanın kalbini keser. YouTuber’ın doğru olduğunu söylediği tek şey aslında doğru değilse, o zaman konuyla ilgili tüm spekülasyonlar değersizdir. Daha fazla bilgi olmadan, yeni olup olmadığını bilmenin bir yolu yoktur. Spyro oyun 2020’den önce geliştirme aşamasındaydı ve iptal edildi ya da yeni bir oyun Spyro Oyunun gelişimi 2021’de veya o zamandan beri toplandı. Sylux birçok kişinin kalbini kırdı Spyro hayranlar.

Bununla birlikte, Sylux’un söylemediklerinin, söylediklerinden daha yüksek sesle konuşabileceği de doğrudur. Eğer söylemek istedikleri tek şey yeni bir Spyro oyun 2020’de geliştirme aşamasında değildi, bu yeni bir oyun için yer bırakıyor Spyro oyun daha yakın zamanda geliştirilmeye başlandı. Aksi takdirde, Sylux onların dilinde bu kadar kesin olmazdı.

Çıkışından bu yana dört yıl geçtiği gerçeğinde gerçek var. Spyro Reignited Üçlemesi. Devam filmi gelseydi muhtemelen şimdiye kadar duyurulurdu. Bob’un zamanını yapmak için harcadığı oyuncaklar Çökme Bandicoot 4 ve yaklaşan Çarpışma Ekibi Rumble’ı beri yıllarda. Eğer bir yapacak olsaydı Spyro oyun, bunu yapmak için pencere küçülüyor. Spyro hayranlar, Activision’ın topluluğun hala heyecanlı olduğunu göreceği umuduyla ateşi yakmaya devam ediyor. Belki bu yeterli olur.

bu Spyro Reignited Üçlemesi şu anda PC, PS4, Switch ve Xbox One’da mevcut.

DAHA: Yeni Bir Spyro Oyunundan Ne Beklenmeli?

OKU  Samsung'un yeni oyun akışı projektörleri Voltron gibi bir araya geliyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.