Moda

Malia Obama, Sundance Film Festivali’nde indie sevgilisini gerçekten çiviledi

Malia Obama, Sundance Film Festivali'nde indie sevgilisini gerçekten çiviledi

Malia Obama, yeni kısa filminin galası için kırmızı halıyı süslediği Sundance Film Festivali’nde gerçek bir auteur gibi görünüyordu. Kalp. Eski Başkan Barack Obama’nın 25 yaşındaki kızı, gösterim için gri bir ceket, ince çizgili düğmeli gömlek, siyah kot pantolon, kiraz renginde Chelsea deri çizmeler ve oldukça indie hissi veren sıska gri bir eşarp ile bağımsız bir film yapımcısı gibi giyinmiş. . İnce, pratik olmayan eşarplar bu baharda geri dönüş yapacak gibi görünüyor. Ve Doc Martens’in bordo rengiyle uyumunu gerçekten çok seviyorum.

Sundance’in Utah Park City’de kayak sezonunun en yoğun olduğu dönemde gerçekleştiğini anlamak önemlidir. Başka bir deyişle: soğuk. Ve bu, Cannes Film Festivali’nin eski moda ihtişamından kasıtlı olarak farklı bir ton belirleyen, nispeten rahat bir olay.

Dia Dipasupil/Getty Images

KalpABD kısa kurgu kategorisinde gösterilen film, annesini kaybetmenin acısını çeken ve Malia Obama’nın festival öncesi bir tanıtım röportajında ​​ifade ettiği gibi “vasiyetindeki sıra dışı bir dileği” yerine getirmeye çalışan yalnız bir adamı konu alıyor.

Klipte şöyle açıkladı: “Film, kayıp nesneler, yalnız insanlar, bağışlama ve pişmanlık hakkındadır, ancak aynı zamanda bu şeylerde hassasiyet ve yakınlığın nerede yatabileceğini bulmanın da zor olduğunu düşünüyorum.”

Obama, Donald Glover’ın yapım şirketi Gilga için çekilen kısa filmin hem yazarı hem de yönetmeni. Ayrıca Glover’ın popüler dizisinde yazar olarak çalıştı. sürü Kariyerine HBO’da yaz stajıyla başladıktan sonra Kız. Nisan ayında yayınlanan bir kapak hikayesinde GQGlover, Obama’ya işe başlamadan önce verdiği (biraz tartışmalı) tavsiyeyi paylaştı Kalp.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Taylor Swift, Travis Kelce'nin play-off maçına şimdiye kadarki en samimi kıyafetiyle katılıyor
İlgili yazılar
Moda

Ben sadece beyaz çizmelerle küçük bir köpekle poz veren Demi Moore olmak istiyorum

Moda

Victoria Beckham, Super Bowl reklamını tanıtmak için karakterine çok aykırı bir görünüm giydi

Moda

Taylor Swift, özel takılarıyla Travis Kelce'ye en tatlı mesajı gönderdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir