Oyun Haberleri

Sonic Forces: Speed ​​Battle’a Bir Sonic Prime Karakteri Daha Ekleniyor

Sonic Prime Key Art Official Evan Stanley

En son western animasyonundan başka bir karakter Kirpi Sonic TV dizisi, sonik başbakangeliyor Sonic Forces: Hızlı Savaş mobil oyun Sonic Forces: Hızlı Savaş ana şirketin Avrupa şubesinin bir parçası olan Birleşik Krallık merkezli bir stüdyo olan Sega Hardlight tarafından geliştirilmiştir. Başlangıçta konsol versiyonuna bağlı bir oyundu. Sonik Kuvvetler 2017’den itibaren, mobil cihazlar için çevrimiçi bir savaş yarışı oyunu. Konsol oyunu çok fazla tantana olmadan eleştirel bir paniğe kapılıp piyasaya sürülürken, mobil oyun lansmanını takip eden yıllarda desteklenmeye devam etti.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Sonic Forces: Hızlı Savaş ana oyun kanonundan kaynaklananlardan alternatif kanonlarla bağlantılı olanlara kadar çeşitli karakter eklemeleri görecekti. Buna dayalı olarak karakter ekleme dahildir. Kirpi Sonic film, sonik IDW Comics ve son zamanlarda, sonik başbakan. Geçen yılın sonlarında ilk sezonun yayınlanmasıyla birlikte iki tane daha eklendi. sonik başbakan karakterler Sonic Forces: Hızlı Savaş, Tails Nine ve Rusty Rose. Bu yıl piyasaya sürülecek başka bir sezonla birlikte, diziden başka bir karakter sonik başbakan gösteri ekleniyor.

İLGİLİ: Sonic Frontiers, Satış Beklentilerini ‘Büyük ölçüde Aştı’

Sonic’in arkadaşlarının alternatif versiyonları olan ve oynanabilir hale gelen önceki karakterlerin aksine, bu sefer yeni karakter sonik başbakanSonic’in kendi versiyonu. Bununla birlikte, Sonic’in bu versiyonu, onu diğer meslektaşlarından ayırmak için ona “Boscage Maze Sonic” adını veren olayla Shatterverse’in sonuçlarıyla çalışır. Gösterinin kendisinde, Sonic yanlışlıkla Boscage Labirent Evrenine girer ve burada dünyanın bitki yaşamıyla dolup taştığını görür. Yeni ayakkabıları ve eldivenleri, ellerinden veya ayaklarından üretilebilen bir çift Wolverine benzeri bıçakla, etrafındaki yeni dünyaya uyum sağlayarak yapraklı ve organik hale geliyor.

OKU  Baldur's Gate 3, topluluk güncellemesinde 12. seviye sınırı, yeni yarışlar, 22 yeni alt sınıf ve 174 saatlik muazzam sinema vaat ediyor

Boscage Maze Sonic’in yetenekleri Sonic Forces: Hızlı Savaş rakiplerine karşı yarışlarda avantaj elde etmek için ağaçları, çalıları ve nilüfer yapraklarını kullanabileceği yeni çevresini ve evrenini yansıtır. Yeteneklerinin yeni pençelerine odaklanmaması biraz garip ama yetenekler Boscage Labirentinin çeşitli bitki yaşamını yansıtıyor. Etkinlik, Sega Hardlight’a göre 28 Şubat’tan 12 Mart 2023’e kadar devam edecek ve karakter kartlarını ve hazinesini toplamak için yarışları kazanarak kazanılabilir.

Sezonun ilk sekiz bölümü, 2022’nin sonlarına doğru Kasım ayında başladı ve ikinci sezonu sonik başbakan bu yıl piyasaya sürülmesi planlanıyor. Muhtemelen hayranlar, ilk bölümün yayınlanmasından sonra Rusty Rose ve Tails Nine gibi, Netflix’teki prömiyerine yakın başka bir karakterin eklendiğini görecekler. Muhtemel adaylar, Sonic’in arkadaşlarının Knuckles the Dread gibi popüler alternatif evren versiyonlarını veya Shadow the Hedgehog’un kendisini içerir çünkü ikincisi ikinci sezonda daha belirgin bir rol oynamak istiyor.

Sonic Forces: Hızlı Savaş artık mobil cihazlar için kullanılabilir.

DAHA: Sonic Prime, Video Oyunu Uyarlaması İçin Olgunlaştı

Kaynak: Sonic Stadyumu

OKU  Dell beş yıllık bir grafik kartını 13.800 £ gibi dudak uçuklatan bir fiyata satıyor. Hımm, kabul eden var mı? Herhangi biri? Bueller mı?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.