Oyun Haberleri

20 yıldır rol oynayan birinden dinleyin: Bunlar Siber Pazartesi günü D&D ve diğer masaüstü RPG’lerde en iyi indirimler

A Cyber Monday deals banner, featuring a ferocious Red Dragon roaring.

Merhaba, benim, PC’lerle ilgili olması gereken bir web sitesinde sürekli olarak masa üstü rol yapma oyunlarından bahsedip duran adam. Kara Cuma ve Siber Pazartesi’nin beni durduracağını düşünüyorsanız fena halde yanılıyorsunuz: Çokyüzlü zar takıntılı bir porsuk gibi D&D ve diğer TTRPG anlaşmalarını araştırıyordum ve bunun için en iyisine sahibim. bekleyen gözlerin.

Gelecek yıl ufukta büyük “OneD&D” kurallarının güncellenmesiyle, D&D 5e anlaşmaları için tuhaf bir an. Bir yandan pek çok kitap gerçekten önemli indirimlerle satılıyor; diğer yandan, muhtemelen önümüzdeki 12 ay içinde kullanımdan kaldırılacaklar. Benim tavsiyem? Yeni kurallarla uyumlu kalması gereken bazı iyi maceraları yakalama fırsatını kullanın, ancak kitaplığınızda güncelliği geçmiş bazı materyallerin bulunması konusunda rahat olmadığınız sürece çekirdek kitaplardan ve eklerden kaçının.

Veya D&D’yi tamamen göz ardı edin ve bunu, bu yıl süper ucuza giden diğer birçok harika TTRPG’den birine göz atmak için bir fırsat olarak kullanın.

D&D’ye başlarken

D&D’de tamamen yeniyseniz ve nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, Essentials Kit benim hesabıma göre şu anda satın alınacak en iyi seçimdir. Başlangıç ​​Setinden yalnızca biraz daha pahalıdır ancak daha uzun süre yola devam etmenizi sağlayacak daha fazla şey içerir. Gerçekten istemediğiniz sürece temel kitapları almayın, çünkü gelecek yıl güncelliğini yitirecekler; Başlangıç ​​Seti ve Temel Kit’in her ikisi de oynamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir ve temel kuralların çoğuna başvurabilirsiniz. zaten D&D Beyond’da ücretsiz.

Zindanlar ve Ejderhalar Başlangıç ​​Seti
19,99$ Amazon’da 13,33 ABD doları (6 ABD doları tasarruf edin)
Hazır karakterler, 48 sayfalık bir macera, 1-3. seviyeler için kurallar ve bir dizi zarla bu yeni başlangıç ​​seti sizi minimum hazırlık çalışmasıyla ve daha önce hiçbir deneyim gerektirmeden doğrudan Dungeons & Dragons’a götürecek. Oyunu denemenin harika, ucuz ve kolay bir yolu.

24,99$

Zindanlar ve Ejderhalar Temel Kiti
24,99$ Amazon’da 15,99 $ fiyat (9 $ tasarruf edin)
D&D’ye başlamak için biraz daha gelişmiş bir seçenek; biraz daha fazla hazırlık çalışması ve öğrenim karşılığında daha fazla kişiselleştirme ve özgürlük isteyenler için mükemmel. Bu fiyata, ihtiyacınız olan tüm temel bilgileri içeren, ancak daha kapsamlı bir kural kitabı, daha büyük, daha az doğrusal bir macera, bir DM ekranı ve daha fazlasını içeren Başlangıç ​​Setinden paranızın karşılığını daha fazla verir.

49,95$

Zindanlar ve Ejderhalar Oyuncunun El Kitabı
49,95$ Hedefte 26,10 ABD Doları (23,85 ABD Doları tasarruf edin)
Oyunun ana kitabı için harika bir fiyat, ancak bunun bir nedeni var: 2024’te büyük “OneD&D” kuralları güncellemesi geldiğinde bu kitabın artık geçerliliğini yitirmesini bekleyebilirsiniz. Yine de, şu an ile o zaman arasında potansiyel olarak çok fazla D&D çalıştırabilirsiniz ve her zaman oyunun en son sürümünü oynamanız gerektiğini söyleyen bir kural yoktur.

OKU  Minecraft Torchflower Bitkisinde Önemli Bir Ayrıntı Eksik

D&D maceraları

Neredeyse tüm büyük D&D 5e maceraları bu yıl Amazon’da harika indirimler alıyor, bu da bir tane almak için harika bir zaman. Bunların büyük OneD&D kural güncellemesinden etkilenmemesi gerekiyor: Yeni kuralların bunun gibi içeriklerle geriye dönük olarak uyumlu olduğu doğrulandı ve en kötü ihtimalle yine de yalnızca bazı istatistiklerde değişiklik yapmanız gerekecek.

49,95$

Zindanlar ve Ejderhalar Waterdeep: Deli Büyücünün Zindanı
49,95$ Amazon’da 29,49 ABD doları fiyat (20,46 ABD doları tasarruf edin)
Bu harekâtın konusu oldukça hafif, ancak zindanlar için oyuna gelirseniz hayal kırıklığına uğramayacaksınız; kesinlikle oyuncularınızı gönderebileceğiniz korkunç karanlık odalarla dolu. Underdark ortamı, eğer hala Baldur’s Gate 3’ün kafasındaysanız bir zevktir; Mind Flayer’ları, Githyanki’leri ve diğer favorileri bolca bekliyoruz.

49,95$

Zindanlar ve Ejderhalar: Yok Oluşun Mezarı
49,95$ Amazon’da 23,99 ABD doları fiyat (25,96 ABD doları tasarruf edin)
Kötü şöhretli Tomb of Horrors’tan (esasen oyuncu karakterlerini olabildiğince çabuk öldürmek için tasarlanmış bir 70’ler modülü) esinlenen Tomb of Annihilation, oyuncularınız için pek çok sürprizle dolu garip topraklarda daha az ölümcül ama yine de zorlu bir yolculuktur. Bunu genellikle ‘en iyi 5e maceraları’ listelerinin başında bulacaksınız.

49,95$

Zindanlar ve Ejderhalar: Cadı Işığının Ötesindeki Vahşi
49,95$ Amazon’da 19,99 ABD doları fiyat (29,96 ABD doları tasarruf edin)
Bir sonraki seferiniz için farklı bir üslup istiyorsanız mükemmel olan Faerie Düzlemi’ndeki bu macera, tuhaflık ve tuhaflıklarla dolu. Bu, çoğu 5e harekâtının olağan yüksek fantazisi veya dehşetinden farklı bir tempo değişikliğidir ve savaş yerine sosyal karşılaşmalara odaklanmak, oyuncularınızın konuşma kaslarını esnetmelerine olanak tanır.

Diğer masaüstü RPG fırsatları

TTRPG’leri Dungeons & Dragons dışında oynamanın büyük bir savunucusuyum; hatta önerilen D&D alternatiflerinin tam bir listesini bile hazırladım. Favorilerimin bir tonu bu yıl büyük indirimde, birçoğu D&D ürünlerinden daha ucuza daha eksiksiz bir deneyim sunuyor, yeni bir tür baskının yaklaşmakta olan felaketi olmadan. İşte grubun en iyilerinden seçtiklerim, ancak hepsini ekleyemeyecek kadar çok iyi şey var; bu yıl RPG ufkunuzu genişletmek istiyorsanız, DriveThruRPG’nin merkezi gibi yerlere bakmanızı ve önünüze nelerin çıktığını görmenizi öneririm.

9,99$

Vahşi Dünyalar Macera Sürümü (PDF)
9,99$ DriveThruRPG’de 5,99 ABD doları fiyat (4 ABD doları tasarruf edin)
Savage Worlds halihazırda masa üstü rol oynamada satın alınan en iyi değerlerden biri; bu indirimde tavsiye etmek daha da kolay. Hazırlanması kolay ve çalıştırılması hızlı olan bu sistem, neredeyse her ortamda akıcı, yüksek aksiyonlu oyunları çalıştırmak için mükemmel bir sistemdir ve yeni bir şey denemek isteyen D&D grubu veya ilk kez TTRPG’lere dalmak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir. .

OKU  Genshin Impact Fan, Lore'a Dayalı Tüm Teyvat Haritasını Oluşturuyor

20 dolar

Haftanın Canavarı (PDF)
20 dolar DriveThruRPG’de 12$ fiyat (8$ tasarruf edin)
Buffy ve Supernatural’ı seviyorsanız, canavar avcılarının doğaüstü tehditleri takip edip onları yendiği bu oyun tam size göre bir RPG’dir. Seanslar sırasında hafif hazırlıklar yapmayı ve doğaçlama yapmayı seven GM’ler için mükemmel olan bu oyun, aynı zamanda popüler Powered by the Apocalypse RPG ailesi için de erişilebilir bir giriş niteliğindedir.

32,69$

Zindan Tarama Klasikleri
32,69$ Goodman Games’te 19,61$ fiyat (13,08$ tasarruf edin)
Çok çeşitli tuhaf, korkutucu ve yaratıcı maceralarla desteklenen bu eski tarz D&D zindan tarama oyununda bu harika fiyatı almak için GOODHAUL2023 teklif kodunu kullanın. Siparişinize katılacak birkaç kişi arıyorsanız (kupon her şey için geçerli olacaktır!), The Croaking Fane, Dread on Demon Crown Hill ve Sailors on the Starless Sea’yi öneririm. Oyunun yalnızca PDF biçiminde olmasından memnunsanız, daha da ucuza alabilirsiniz; şu anda DriveThruRPG’de 14,99 ABD dolarıdır.

24,95$

Gecenin Siyah Ajanları (PDF)
24,95$ DriveThruRPG’de 14,97 $ fiyat (9,98 $ tasarruf edin)
İnanılmaz derecede ucuz bir fiyata şimdiye kadar yazılmış en iyi masaüstü RPG kitaplarından biri. Oyuncular, bir grup gizli ajan olarak geniş kapsamlı bir vampir komplosunu ortaya çıkarmak ve yok etmek için çalışıyorlar; temel olarak, Jason Bourne’un, karmaşık gizemleri ve acımasız aksiyonları yürütmek için piyasadaki en akıllı kural sistemlerinden biriyle Drakula’yı ele geçirdiğini hayal edin. Tek yapmanız gereken onu okumak ve lezzetli atmosferinin tadını çıkarmak olsa bile, her RPG hayranının koleksiyonunda bulunması gereken bir koleksiyon.

44,86$

Dishonored: Rol Yapma Oyunu
44,86$ Modiphius’ta 13,53 $ fiyat (31,57 $ tasarruf edin)
Oyunun en zengin, en ilginç ortamlarından biri için kendine özel bir rol yapma oyununun olması ne büyük bir zevk ve hatta bu kadar ucuzken daha da hoş. Modiphius’un ayrıca Fallout RPG ve Dune RPG’de de büyük indirimleri var ve Tatil İndirimi merkezine çok daha fazla harika şey yüklüyor.

  • Tüm bunların küratörlüğünü yapıyoruz en iyi Siber Pazartesi PC oyun fırsatları tam burada.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.