Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy Oyuncusu Havada Öldü ve Süpürgeye Takıldı

hogwarts-legacy-broom-glitch

A Hogwarts Mirası oyuncu havada öldükleri ve uçup giderken süpürgeye takılıp kaldıkları komik bir aksaklık gösterdi. Hogwarts Mirası‘in uçuşu, piyasaya sürüldüğünde büyük övgüler aldı, ancak bu aksaklık kesinlikle amaçlanan bir özellik değildi.


Oyunun çıkışından bir ay sonra, görmek güzel Hogwarts Mirası oyuncular hala oyunun sunduğu tüm tuhaflıklardan keyif alıyor. JK Rowling tartışmasından önce çok şey yapıldı. Hogwarts Mirasıtransseksüel topluluğu hakkındaki yorumları nedeniyle birçok kişi oyunu boykot etmeyi seçti. için güçlü satışlar Hogwarts Mirası Avalanche Software’in kendisini Rowling’in yorumlarından uzaklaştırma çabalarının işe yaradığını gördüler ve birçok kişi sanatı sanatçıdan ayırırken oyunun tadını çıkardı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Hogwarts Legacy Outfit, Oyuncuların Assassin’s Creed Karakteri Olmasını Sağlıyor

Aksaklık, Goodmandnb kullanıcısı tarafından Reddit’te, oyuncunun süpürgenin yanından sarktığını gösteren bir resimle yayınlandı. Karakterin gevşek cesedinin bir şekilde yerinde kalması kesinlikle ilginç bir manzara. Redditor uçup gitmeye çalışırken öldüklerini iddia etse de, bu aksaklığın hangi koşulların meydana geldiği ve tekrarlanıp tekrarlanamayacağı belli değil. Hayranlar son zamanlarda oyunda pek çok ilginç hata buluyor, bir aksaklık oyuncuların görünmez olmasına neden oluyor. Hogwarts Mirası.

OKU  Çocuk kitlesi hızla büyüyen Roblox, platformda 17'den fazla oyun için yeni bir kategori oluşturuyor

Gönderinin yorum bölümündeki oyuncular, aksaklık hakkında pek çok şaka yaptı ve bir kullanıcı, Cedric Diggory “süpürge” modunda uçmalarının mükemmel olacağını öne sürdü. Hogwarts Mirası. Diğerleri, genellikle oyunun daha sıkıcı unsurlarından biri olarak görülen “95. Merlin denemesini nihayet tamamladıktan sonra ben” diyerek oyunun kendisiyle dalga geçme fırsatını değerlendirdi.

Oyunda var olan bu tür aksaklıklara rağmen, oyuncuların oyunu saçma bir miktarda oynamasını engellemedi. Hogwarts Mirası Oyunun oynanma süresine ilişkin kısa süre önce yayınlanan istatistikler ve toplam 406 milyon saat oynanmasıyla, çoğu oyuncu için birkaç aksaklığın pratikte anlamsız olduğunu söylemek güvenlidir. Avalanche Software başlık için DLC yayınlamaya karar verirse bu sayı çok artabilir, ancak şu anda bu işlerde görünmüyor. Bununla birlikte, oyunun güçlü satışları ve hayranların ne kadar gürültü çıkardığı göz önüne alındığında, bu, gelecekte çok iyi değişebilecek bir konum.

Hogwarts Mirası şu anda PC, PS5 ve Xbox Series X/S’de, 5 Mayıs’ta çıkacak PS4 ve Xbox One sürümleri ve 25 Temmuz’da çıkacak bir Switch bağlantı noktasıyla sunuluyor.

DAHA: Sadece Bir Kötü Adamın Kullanabileceği 8 Büyü Yeteneği

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Genshin Impact Player, Natlan'a Giden Gizemli Sümeru Tüneli Buldu