Oyun Haberleri

Bir Çok Eski Tip Xbox Oyununda Son İndirimde Büyük İndirimler Var

alan_wake_xboxsale

İlgilenen oyuncular, en sevdikleri eski oyunlardan bazılarını yakalayabilecekler. Xbox başlıklar bu hafta büyük bir indirimli fiyata. Satış, bazı klasik Xbox 360 oyunlarının kapsamlı bir listesini içerir ve birçok oyuncuya bazı sevilen oyunları ve genişletmeleri stoklama fırsatı sunar.


Ufukta potansiyel bir Xbox vitrini olmasıyla birlikte, pek çok kişi gözünü popüler konsola giden en yeni oyunlara dikecek. Bununla birlikte, bazıları yeni başlıkları beklerken tok kalmaları için yararlanabilecekleri en iyi fırsatları bilmek için istekli olabilir. Bunu göz önünde bulundurarak, yakın zamanda yapılan bir satışın, bazı pazarlık avcısı Xbox hayranlarının kulaklarını kesinlikle canlandıracağından emin olabilirsiniz.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Xbox Oreo Promosyonu Halo, Forza ve Daha Fazlasında Görünümlerin Kilidini Açar

Geriye dönük uyumlu Xbox 360 klasikleri ve bir orijinal Xbox oyunu şu anda en az 17 Ocak’a kadar sürecek bir indirimde normal perakende fiyatının çok altında satılıyor. Xbox’ta son zamanlarda Son Şans İndirimi olmasına rağmen fırsatlar gelmeye devam ediyor şirketin izleyicileri için. Bazı başlıklar başka bir Son Şans İndiriminin parçasıdır, diğer fırsatlar ise Altın Fırsatları ve Geri Sayım Eklenti İndirimi için bulunabilir. İndirimler, perakende fiyatında %50’den %85’e varan indirimler arasında değişir.

Beyond_good_and_evil_sale

Bu satış ve Xbox Game Pass’in avantajları arasında, konsol kullanıcılarının birçoğu aralarından seçim yapabilecekleri bir yığın fırsatla karşı karşıya. Listelenen indirimli başlıklardan sadece birkaçı şunları içerir: Assassin’s Creed Vahiyleri, İyinin ve Kötünün Ötesinde HDve Karanlık. Ayrıca şu başlıklar için listelenen çok çeşitli DLC’ler vardır: Serpinti 3, Alan Wakeve hatta Farkında olmama durumu. Birisi ister nostalji uğruna eski bir oyunu yeniden ziyaret etmek için piyasada olsun, isterse zaten sahip olduğu bir oyuna ekleme yapmak istiyor olsun, bu satış birçok oyuncu için kitaplıklarını inanılmaz derecede küçük bir fiyata genişletmek için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Oyunculara gelecek oyunların durumu hakkında bilgi vermek için Xbox’ın büyük bir açıklama etkinliği düzenlemesini sabırla bekleyenler olsa da, çoğu hala geri dönüp onlara çok fazla eğlence getiren eski oyunları oynamak için nostaljik bir dürtüye sahip. Yeni oyunlar satın almak yerine, bazen eski bir oyuna dönmek, arzulanan bir oyun deneyimi söz konusu olduğunda gerçekten ihtiyaç duyulan şey olabilir. Daha da iyisi, hayranların yeni bir oyun satın alma yükünü hafifletmeye yardımcı olan bu oyunları büyük bir indirim karşılığında edinebilmesidir. Bu kadar cömert indirimlerle, onları geri çevirmek neredeyse imkansız.

DAHA: Xbox Game Pass’teki En İyi Oyunlar (Ocak 2023)

Kaynak: Saf Xbox

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Mühendisler 1 milivatlık nöral çiplerine Doom oynamayı öğretiyorlar, bunun ciddi bir iş olduğunu söylüyorlar, herkes başını sallıyor