Oyun Haberleri

Wo Long: Fallen Dynasty 1.04 Güncellemesini Yayınladı

37908

arkasındaki geliştiriciler Wo Long: Düşmüş Hanedan yeni 1.04 güncellemesini yayınladı. Değişikliklerin çoğu hatalarla ilgili, ancak güncelleme ayrıca yapay zeka ve Wo Long: Düşmüş Hanedan genel olarak oynanış.


Wo Long: Düşmüş Hanedan Team Ninja’nın en yeni Souslike oyunudur. Yarı tarihsel aksiyon rol yapma oyunu, Çin Han Hanedanlığının gerçek dünya tarihini doğaüstü unsurlarla birleştiriyor. manevi halefi olarak yaratılmıştır. Nioh franchise, başlık, ilk patronunun zorluğu nedeniyle eleştirildi, ancak oynanışı ve ortamı nedeniyle genel olarak oldukça olumlu eleştiriler aldı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Wo Long: Fallen Dynasty İnceleme Bombasına Uğradı

Şimdi, resmi 1.04 güncellemesi, çeşitli sorunları gidermek için geliyor Wo Long: Düşmüş Hanedan ve genel deneyimi parlatın. Yeni güncelleme 1.03’ten sadece birkaç hafta sonra gelir ve oyunun birkaç ortamında meydana gelebilecek çökmeler gibi oyunu bozma olasılığı bulunan birkaç durum da dahil olmak üzere bilinen yaklaşık 20 hatayı düzeltir. Bir Savaş Bayrağına erişirken okları otomatik olarak yeniden stoklamak ve diğer hedeflere kilitlenebilmek gibi bazı yaşam kalitesi ince ayarları da tanıtılacak. Diğer değişikliklerin çoğu, küçük yapay zeka ince ayarları, menü seçenekleri ve oyunun temelinde Moral Sıralamasının nasıl çalıştığına ilişkin bir değişiklikle ilgilidir.

Wo Long Fallen Dynasty Demon Liu Bei

beğenen oyuncular Sekiro-beğenmek Wo Long: Düşmüş Hanedan ve PC’de oynamak, fare kullanırken geliştirilmiş kamera kontrollerine ve Fotoğraf modundayken şimşeği daha iyi kontrol etme becerisine sahip olacak. Ayrıca, oyunun Steam ve Microsoft Store sürümlerine özgü, birkaç ortamdaki yanıp sönen ışıkların düzeltilmesi ve oyuncular menüden ayrıldıktan sonra belirli yapılandırmaların kaydedilmesini engelleyen bir hata gibi birkaç hata düzeltmesi vardır.

Ayın başında piyasaya sürüldüğü sırada, Wo Long: Düşmüş Hanedan oyuncuların deneyimini büyük ölçüde etkileyen birkaç hata vardı ve Team Ninja o zamandan beri bunları düzeltiyor. O zamanlar çoğu rapor, fare kullanırken kamera hatalarından, sürekli çökmelerden ve oyunculardan oldukça olumsuz eleştiriler almasına neden olan performans sorunlarından şikayet ediyordu. PC’deki performans özellikle çok zorluydu, ancak o zamandan beri istikrarlı bir şekilde gelişiyor. Dolayısıyla, bu yeni güncellemelerle, Wo Long: Düşmüş Hanedan daha az problemle iyi bir deneyim yaşayabilecektir. Ancak oyuncular, oyunu daha da güzelleştirmek için önümüzdeki haftalarda daha fazla hata düzeltmesi ve ince ayar bekleyebilirler.

Wo Long: Düşmüş Hanedan şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için mevcut.

DAHA: Neden Wo Long: Fallen Dynasty’nin Açık Dünyaya İhtiyacı Yok?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Genshin Etki Tablosu 3.6 Güncellemesi İçin Primogem Sayısını Gösteriyor