Oyun Haberleri

Dev, Diablo 4’ün en nadir benzersiz öğelerini, ne olduklarını ve nasıl elde edilebileceğini açıklıyor

Diablo 4 - A girl holding a shard

Diablo 4’ün sınıf tasarımcısı Adam Jackson, havalı bir şapkadan tüm diğer kılıçların efendisi olan bir kılıca kadar Diablo 4’te bulunabilecek en nadir Eşsiz öğelerle ilgili ayrıntıları açıkladı. Hangi öğelerin içinde olduğu, kaç tane olduğu ve nerede bulunabilecekleri hakkında birçok tahminde bulunmanın ani bir sonu.

Daha fazla gör

En nadir altı unique kılıç Doombringer, iki elli kılıç The Grandfather, Ring of Starless Skies, miğfer Andariel’s Visage, miğfer Harlequin Crest ve muska Melted Heart of Selig’dir. Param için, “Seliğ’in Erimiş Kalbi” en harika isme sahip olanıdır. ama bu yakın bir yarışma.

Bu altı ekstra-süper-nadir Unique, seviye 85’in üzerindeki düşmanlardan düşebilir ve normal bir Unique aldığınız her yerden gelebilir. Her zaman madde gücü 820’de düşüyorlar, diyor Jackson ve “Gerçekten çok nadirler!” Bana, belirli öğe türlerinin en sık bulunabileceği yerlerin listesini çıkarmanın zamanı geldi gibi geliyor.

Diablo 4 adanmışları çılgınca oyunun en nadide ganimetini nasıl geri alacaklarını bulmaya çalışıyorlar, bireysel deneyimlerini kollektiften çözerek bilgi yığınlarını tek bir birleşik amaca harmanlıyorlar: Eşyayı almak için iblisi öldürmek için iblis nasıl bulunur. Dünya patronları hakkında hesap tablolarını karıştıran bilgi tomarlarını çözmelerini sağlayan aynı ruh. Veya başkaları gizli inek tanrıları için her yerde arama yapıyor.

Jackson daha sonra bu altı nadir benzersizin nasıl elde edileceği hakkında biraz daha açıklama yapmak için devam etti. “Ne zaman bir Unique alırsan, o Unique’in bunlardan biri olma şansı vardır.” dedi, “Bu nedenle, bunları toplamanın en iyi yolu, size x dönem başına en fazla Unique veren içerik yapmaktır.” Ancak bunun hangi içerik olduğunu söylemedi.

Ayrıca, Jackson’ın ilk Tweet’inde söylediği gibi, “Gerçekten çok nadirler!” Bu, düşme oranının o kadar düşük olduğu anlamına gelebilir ki, onları agresif bir şekilde takip etmek, en sert oyuncular dışında herkes için zaman ayırmaya değmez. Bilmek zor ama ayrıntılar için şimdilik Diablo 4’ün Eşsiz öğeleri kılavuzumuza göz atın. Veya belki de seviye ve para kazanmak için bir rehbere ihtiyacınız var.

OKU  ABD, CHIPS Yasası finansmanından yararlanan şirketlerin finansmanı olması gerektiği yerde harcamasını sağlamak için 'korkuluklar' uygulayacak

Her neyse, bunların hepsi size korkunç geliyorsa, Diablo oyunlarından zevk aldığınız şeklin değiştirilmiş olması oldukça olasıdır ve bu berbattır. Eğer durum buysa, muhtemelen Diablo 4’ün kredi sonrası sahnelerindeki gizemli alayları daha çok önemsiyorsunuzdur.

Diablo 4 en nadir uniqueler

(İmaj kredisi: Blizzard )

Diablo 4 en nadir uniqueler

(İmaj kredisi: Blizzard )

Diablo 4 en nadir uniqueler

(İmaj kredisi: Blizzard )


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.