Moda

Amal Clooney, Bridalcore’u George’la İtalya’daki randevu gecesi görünümüne dönüştürdü

Amal Clooney, Bridalcore'u George'la İtalya'daki randevu gecesi görünümüne dönüştürdü

Bir kadının en sıra dışı günlük elbisesi diğerinin gece elbisesidir. Hayatını dizinin yıldızıyla paylaşmaya tenezzül eden insan hakları avukatı Amal Clooney yarasa Adam Herkes Nefret Ediyor Filmi, İtalya’daki randevu gecesinde sıradan bir ölümlünün sunakta giyeceği beyaz, bilek boyu bir elbiseyle dışarı çıktı.

Burada görebileceğiniz resimde Clooney, saçlarını hacimli bir örgüyle topluyor ve gösterişli takılara gerek kalmadan küpeler ve el çantasıyla aksesuarlar kullanıyor. Astarı vücuda tam oturuyor ve yırtmacı var ama üzerinde “Victoria’s Secret Angel” yerine “Cennetsel Melek” yazacak kadar yumuşak ve şeffaf. Ve daha geleneksel gelinler muhtemelen buna en ufak bir gelinlik kıyafeti demeyecek olsa da (FWIW, Amal, George ile evlenmek için bir “gelinlik” giymişti), örneğin, Emma Stone’un düğününde giydiği elbise kadar gelinlik!

Emma Stone 2022’de Met Gala’da

Jamie McCarthy/Getty Images

(Stone 2021 gelinliğini gelecek yılki Met Gala’da tekrar giydi; bunun onun düğününden bir fotoğraf olduğunu düşünerek sizi kandırmak istemem.)

Bay Clooney ise kravatsız, düğmeli siyah takım elbise yerine kömür grisi takım elbiseyi tercih etti. Çok tatlı bir hayat. İnsanlar, çiftin İtalya’da Como Gölü’ne bakan Grand Hotel Tremezzo’da (otelde değil, bölgede) akşam yemeği yediğini bildirdi. Biliyorum ikinci sezonu yok Beyaz Lotus çekildi ama hala ikinci sezonu hayal ediyorum Beyaz Lotus.

George ve Amal, ne kadar inanılmaz derecede yakışıklı olduklarını (uygunsuz bir şekilde) gösterme fırsatını asla kaçırmıyorlar. İkiz kardeşler Ella ve Alexander’ın ebeveynleri olarak görünüşleri tamamen James Bond’u andırıyor: Adam smokin giymiş, bomba gibi bir tarza sahip.

Instagram içeriği

Bu içerik aynı zamanda kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Amal Clooney son zamanlarda tulumlar için güçlü bir savunma yapıyor.
İlgili yazılar
Moda

Amal Clooney son zamanlarda tulumlar için güçlü bir savunma yapıyor.

Moda

Amal Clooney, kırmızı halıda muhteşem eko-tasarım için eski modayı değiştiriyor

Moda

Julia Roberts, George Clooney'nin yüzüne sıvanmış özel dikim bir elbise giydi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir