Oyun Haberleri

PC Gamer UK Ekim sayısı satışta: Starfield ve En İyi 100 PC Oyunu 2023

PC Gamer magazine Starfield

Bu ay PC Gamer, Starfield lansman özelimiz için evrene doğru yola çıkıyor. Bethesda’nın şimdiye kadarki en büyük RPG’si hakkında bilmeniz gereken her şey için bu, karakter yaratma ve keşfetmeden gemi yapımı ve savaşa kadar her şeyi kapsayan en üst düzey özelliktir.

Buna ek olarak, bu ay PC Gamer’ın Half-Life 3’ün tüm geçmişini takip ettiği, şimdiye kadar yapılmamış en iyi PC oyununun tüm hikayesinin tüm parçalarını bir araya getirmeye çalıştığımız devasa bir özelliği de görüyoruz. Her PC oyuncusunun mutlaka okuması gereken bir kitap.

Lansman sırasında Starfield hakkında bilmeniz gereken her şey bu ayki kapak yazımızda yer alıyor. (Resim kredisi: Gelecek)

Ayrıca bu ayki sayımız, PC Gamer ekibinin oylarıyla PC için kesinlikle en iyi oyunları sunan PC Gamer En İyi 100 oyun ekiyle birlikte geliyor. 32 sayfalık parlak mini dergi kaliteli oyunlarla dolu ve PC Gamer’ın 30. yılı için de tamamen yeni bir puanlama sistemi sunduk.

Bu, her PC oyuncusunun mutlaka okuması gereken bir özelliktir. (Resim kredisi: Gelecek)

Önizleme açısından bu sayı, heyecan verici yeni makine oyunu Armored Core 6’nın yanı sıra Enshrouded, Six Days in Fallujah, Blasphemous 2, Sea of ​​Stars ve BattleBit Remastered’ın güvenilir uygulamalı incelemelerini sunuyor. Bu sayının incelemeler bölümünde Jagged Alliance 3, Aliens: Dark Descent, Oxenfree 2, Dave the Diver, Lakeburg Legacies, Exoprimal, Layers of Fear, The Last Worker, Viewfinder ve Ghost Trick için resmi PC Gamer kararları var: Hayalet Dedektif.

RuneScape dünyanın en popüler MMO’larından biri ve yeni Necromancy genişletmesi harika görünüyor. (Resim kredisi: Gelecek)

Tüm bunlara ek olarak bugün satın alabileceğiniz en iyi kablolu oyun fareleri üzerinde grup mega testi, klasik bilimkurgu aksiyon RPG’si Deus Ex: Human Revolution’ın düşündürücü bir yeniden kurulumu, bir adamın Gölgeler’deki dedektif maceralarına dayanan yeni bir günlük serisi. of Doubt, ürkütücü balıkçılık oyunu Dredge hakkında bir güncelleme, Star Wars’un Battle Droids’inin keyfine bir aşk mektubu, Sanctuary’nin Diablo 4’teki en büyük sırlarına ilişkin kapsamlı bir rehber, oyun korumanın tehlikeli durumunu inceleyen özel bir rapor, en son gönderi The Spy’dan ve çok daha fazlası.

PC Gamer bu sayıda endüstri efsanesi John Romero ile hayatı, oyunları ve yeni otobiyografisi Doom Guy hakkında konuşuyor. (Resim kredisi: Gelecek)

Sayı 387 artık raflarda ve App Store ve Zinio’dan tüm dijital cihazlarınızda mevcut. Ayrıca doğrudan Magazines Direct’ten sipariş verebilir veya bir abonelik satın alarak paradan tasarruf edebilir, aylık teslimatlar alabilir ve yalnızca abonelere özel son derece şık kapaklara sahip olabilirsiniz.

OKU  Bu mod ile can sıkıcı bir Skyrim dükkânını devralın

Sorunun tadını çıkarın!

PC Gamer’ın son sayısını bugün edinin. (Resim kredisi: Gelecek)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.