Moda

And Just Like That… geri döndüğünde, Sex and the City’nin en muhteşem moda anlarını yeniden yaşayın

And Just Like That... geri döndüğünde, Sex and the City'nin en muhteşem moda anlarını yeniden yaşayın

oyuncu kadrosu Seks ve Şehir: Cynthia Nixon, Kristin Davis, Sarah Jessica Parker ve Kim Cattrall, 1999

Getty Resimleri

1998’deki ilk çıkışından 2004’teki son bölümüne kadar bir TV sansasyonu. Seks ve Şehir kalbimizde hala ayrı bir yeri vardır. Carrie Bradshaw’a (Sarah Jessica Parker) ve sadık arkadaşları Samantha, Charlotte ve Miranda’ya (Kim Cattrall, Kristin Davis ve Cynthia Nixon) göz alıcı Manhattan’a kadar eşlik etmenin ve arkadaşların romantik bir maceraya – ve talihsizliklere – atılmalarını izlemenin kaçış sevincini çok az kişi unutabilir. ustalaşmak ve yaşamak.

okumaya devam et

Ve aynen böyle… İkinci sezon fragmanı yeni başlangıçları ve bazı tanıdık yüzleri gösteriyor

İlk sezondan uzak kaldıktan sonra Seks ve Şehir Bildirildiğine göre, hayranların gözdesi Samantha Jones, “Yeniden Başlatma”nın bir sonraki bölümünde başrol oynayacak. Ve aynen böyle…bu ay gösterime girmesi planlanıyor

ürün resmi

Seks ve Şehir Takipçiler, çığır açan dizinin devam filmi olarak yeniden canlandırılacağını öğrendiklerinde heyecan ve korku arasında kaldılar. Ve aynen böyle…, Aralık 2021’de çıkış yaptı. Yeniden başlatma, Carrie ve arkadaş çevresini çocuklar, bozulan evlilikler, kariyer değişiklikleri ve kimlik krizleriyle dolu yeni bir çağda takip ediyor; ve ayrıca daha fazla ırksal çeşitlilik ve LGBTQIA+ temsili çağrılarına yanıt olarak bir dizi yeni karakter sunuyor. Ve aynen böyle… büyük bir yayın başarısıydı ve birinci sezonun finali sırasında HBO Max’in en çok izlenen dizisi (şimdiki adı “Max” olarak değiştirildi) oldu.

okumaya devam et

Detaylandırmak Bridgerton 3. Sezonun ilk bakış fotoğrafları, cazibe ve romantizmin yeni zirvelerini vaat ediyor

Sevgili okuyucu, bir sonraki bölüm Bridgerton Yaklaşıyor

ürün resmi

Fırınını ayakkabı saklamak için kullandığı ünlü Carrie Bradshaw gibi Seks ve Şehir – Giyim yine odak noktası Ve aynen böyle…. Orijinal şov, 90’ların sonları ve 90’ların başlarındaki moda kaprisinin bir kutlamasıydı; kusursuz şıklıktan sevimli ve ilginç ve düpedüz tuhaf kıyafetlere kadar. Carrie 2. sezonda ekranlarımıza döndüğünde Ve aynen böyle…Biraz moda nostaljisine kapılmak için daha iyi bir zaman olabilir mi? Bazılarına tekrar bir göz atın SATCAşağıda, Charlotte’un hanımefendi estetiğinden Samantha’nın va-va-voom ihtişamına kadar Charlotte’un en unutulmaz moda anları yer alıyor.

Kalabalığın bir parçası olun: dergi kapınıza gelsinOk

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Gabrielle "Coco" Chanel, V&A'da gişe rekorları kıran yeni bir moda sergisinde kutlanıyor