Oyun Haberleri

Yeni Baldur’s Gate 3 modu, oyunu muhtemelen gözden kaçırdığınız orijinal karakter sesleriyle dolduruyor

2023 Steam Kış İndirimi, Baldur's Gate 3'te ilk indirimi sunuyor

More Reactive Companions, mantıklı olan modlardan biri: Baldur’s Gate 3’te zaten mevcut olan ancak köken karakterlere özel olan arka plandaki çok sayıda diyalog satırını alıyor ve bunları eşlikçi şakası olarak yeniden kullanıyor.

Baldur’s Gate 3’ün özel bir boş sayfa yerine yoldaşlarından herhangi biri olarak oynamanıza izin vermesi iğrenç, ancak çoğumuzun özel bir Kurbağa yavrulu maceracıyla veya daha iyisi şekillendirilebilir Dark Urge kökeniyle yuvarlandığımızı düşünüyorum.

Divinity: Original Sin 2’de Origin karakterleri çok önemliydi; burada altı arkadaşınızı seçebiliyordunuz, ancak yalnızca dört parti yuvası vardı ve kiminle oynamadıysanız onu seçebiliyordunuz. ölü. BG3’ün daha tanımlı sınıf rolleri, genişletilmiş karakter oluşturma seçenekleri ve yedek arkadaşlar için parti kampıyla, bu arkadaşlardan biri olarak oynamak artık üçüncü veya dördüncü oyununuzda daha eğlenceli bir yan şey gibi geliyor.

Yine de köken karakterlere özel pek çok özel diyalog ve sahne var⁠—Gale oyuncularının konuşan kanatlı kedisini nasıl elde ettiklerini her zaman kıskanmışımdır (kusura bakmayın, lüle çiçeği) Oyun boyunca bir arkadaş olarak Tara. More Reactive Companions, bu özel içeriğin küçük bir kısmını alıp diğer oyunlara enjekte ederek oyuncu karakterinizin tesadüfi şakalarını veya derin düşüncelerini arkadaşlarınızın replikleriyle değiştiriyor.

Modun fragmanı, nasıl çalıştığını gösterme konusunda iyi bir iş çıkarıyor. Oyuncu karakterinizin, Unutulmuş Diyarlar’ın korsan şehri Luskan’ın oldukça standart bir özetini verebileceği bir anda, onun yerine Astarion’un ne kadar çok şey yaptığını duyacaksınız. sevilen sintine fareleri için kötü bir sığınak. Tav’ınızın genel bir Lanceboard (fantezi fantastik satranç) bulmacası hakkında yorum yapması yerine, sporcu Karlach’ın krallar oyununun ona göre olmadığını açıklamasıyla dikkat çekeceksiniz.

BG3’ün mükemmel kadrosundan daha da küçük karakter anları elde etmek hoş bir dokunuş. Acaba bu, Larian’ın gelecekte yamalar aracılığıyla veya geliştiricinin Original Sin oyunları için çıkardığı gibi bir “Definitive Edition” aracılığıyla kendisinin ayarlayacağı bir şey olabilir mi diye merak ediyorum. Baldur’s Gate 3 Nexus’ta Daha Fazla Tepkisel Yoldaşlara kendiniz göz atabilirsiniz.

OKU  Tanrıya şükür Corsair'in 'Elit Dokunsal Çelişkileri' gerçek bir ürün değil, yoksa hiçbir şeyi asla bitiremezdim.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.