Oyun Haberleri

13’üncü Cuma günü ölmek zorundaysa, tüm oyuncular yüksekte olacak

Friday Friday gotta get dead on FRiday

Haziran başında harika Friday the 13th: The Game’in yıl sonunda satıştan kaldırılacağına ve sonunda oynanamaz hale geleceğine dair üzücü haberler geldi. korku mülkü lisansının sona ermesi nedeniyle. Kalitesine rağmen oyun artık nispeten eski ve ne yazık ki benzer ve oldukça popüler Dead by Daylight ile birlikte var oldu, ancak sağlam bir oyuncu sayısını korudu: yayıncı Gun Media muhtemelen bu yüzden sunucuları sonuna kadar çevrimiçi tutmayı taahhüt etti. 2024.

Gun Media, yarın 13’üncü Cuma gününden itibaren: Oyun’un tüm oyuncuları maksimum seviyeye çıkaracağını, onlara mevcut tüm Efsanevi Avantajları vereceğini, tüm öldürme animasyonlarının kilidini açacağını (DLC hariç) ve tüm XP saçmalıklarını ortadan kaldıracağını duyurdu. Hatta ikramiyelerin olumsuz etkilerini ortadan kaldırıyor ve onlara mümkün olan en iyi ruloyu veriyor, bu nedenle temelde herkese ücretli DLC Jason öldürmeleri dışında mümkün olan en iyi biçimde veriyor (temel oyun gibi ağır bir indirimle mevcut olmaya devam ediyor. Onları da daha sonraki bir tarihte verirlerse çok şaşırmazlar).

Oyun direktörü Wes Keltner, “Kaçınılmaz bir vedaya doğru ilerlerken, siz oyunculara en iyi deneyimi ve içten bir teşekkürü nasıl sunacağımızı bildiğimiz en iyi yol buydu” dedi.

Daha sonra yönetmen, yapılacak en iyi şeyin oyunu çevrimdışı oynanabilir hale getirmek olduğunu söyleyen bir oyuncuya hitap etmeye devam edecekti. “Başından beri çok oyunculu bir oyundu” dedi Keltner. “Kodların her satırı MP için yazılmıştı. ‘Oyunu çevrimdışı oynanabilir hale getirme’ baştan başlıyordu. Bu, bir kamyon alıp ‘onu bir sedan yap’ demek gibi.

“Ayrıca bir çevrimdışı bot modu da var.”

Bu yüzden 13’üncü Cuma’nın gökyüzündeki büyük korku mozolesine gitmesi berbat ama en azından hepimiz mümkün olan en iyi benliğimiz olarak birbirimizi bıçaklamaya gidebiliriz. Bu oyunu sevmemin ana nedeni, siz Jason olduğunuzda hayatta kalanların birbirlerine fısıldadığına kulak misafiri olan ve yaklaşmanız için sesli ipuçlarını alırken anında planlarını formüle eden yakın sesli sohbetti. Kaos ve paniği serbest bırakmadan önce mecazi olarak dudaklarınızı yalayıp bıçağı keskinleştirirken birinin “belki burada olduğumuzu bilmiyor” dediğini duymak bir sihirdir: Her ne sebeple olursa olsun, rekabet benim için hiçbir zaman aynı heyecanı yaşamadı. kovalamaca

OKU  'Mutant Ape Planet' NFT geliştiricisi 2,9 milyon dolarlık halı çekme ile suçlandı

Gerçek korku hikayesi mi? Bir Cuma günü 13. oyun ölürken, yerini almak için amansız bir başkası yükselir.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.