Moda

Angelina Jolie, kızı Zahara ile çıktığı son gezi için rahat ve düzgün giyiniyor

Angelina Jolie, kızı Zahara ile çıktığı son gezi için rahat ve düzgün giyiniyor

Angelina Jolie normal bir anne değil zengin bir anneTM.

Altı çocuk annesi, 27 Aralık’ta çocuklarının yarısını yeni moda girişimi Atelier Jolie’nin New York’taki lokasyonunu gezmeye getirdi. 48 yaşındaki oyuncu, 18 yaşındaki kızı Zahara ile el ele fotoğraflandı. Oğullarından ikisi, 20 yaşındaki Pax ve 15 yaşındaki Knox da oradaydı.

Pek çok üniversite öğrencisinin kış tatilinde yaptığı gibi, Zahara siyah eşofman altı, kabarık North Face ceketi ve gri Converse spor ayakkabılarıyla rahatça giyinirken Jolie, kızının rahat havasını gösterişli, tek renkli bir görünümle yansıttı. Jolie, eşofman yerine siyah geniş paçalı pantolon ve hafifçe yuvarlatılmış kenarları olan lüks bir yün ceket giymeye devam etti, bu da gruba kasılmadan bir yapı kazandırdı.

Aksesuarlarında da aynı dengeyi yakalayan oyuncu, klasik siyah topuklu çizmeyi tercih etmiş ve bunu büyük boy kapitone deri çantayla tamamlamış. Elbette, hiçbir Angelina Jolie sokak stili anı onun imzası olan siyah güneş gözlüğü olmadan tamamlanmış sayılmaz.

Angelina Jolie ve Zahara Jolie-Pitt, 27 Aralık 2023’te Atelier Jolie’den ayrılıyor.

MEGA

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Nicole Kidman, skandal derecede yüksek yırtmaçlı seksi bir elbiseyle "ne olduğunu biliyor musun" diye hizmet ediyor