Moda

Testçilerin aslında yerinde kaldığını söylediği 21 askısız sütyen

Testçilerin aslında yerinde kaldığını söylediği 21 askısız sütyen

Sütyen giymekten ne kadar nefret ederseniz edin, omuzları açık kış düğün elbiseleri veya karmaşık yakalı üstler söz konusu olduğunda askısız sütyen gerekli bir kötülüktür. İster inanın ister inanmayın, askısız stil her harekette aşağıya doğru kayma anlamına gelmez, ancak bunu daha önce deneyimlemiş olabilirsiniz.

İç çamaşırı üreticisi Chantelle’in satış direktörü ve uyum uzmanı Alicia Miller, “Rahat bantlı askısız bir sütyen arayın” diyor parlamak. Hatta bazı uzmanlar küçülmeyi bile tavsiye ediyor. “Göğüs büyüklüğü ne olursa olsun, çok büyük bir göğüs altı bandı kaymanın en yaygın nedenidir. Göğüslerinizin bardağın üst kısmında, özellikle de kolun yakınında kaldığından emin olun; burada uyum zayıfsa sıklıkla sıvılar görürsünüz ve bu da giysilerin altında çok belirgin olur.” Straplez düşünüyorsanız Sütyeniniz doğası gereği rahatsızsa, Miller, bunun sadece doğru olanı bulamadığınız anlamına geldiğini söylüyor. İşte tam bu noktada devreye giriyoruz. Bu listedeki sütyenlerin tümü günlerce giyildi, hatta etrafta dans edildi ve editörlerimiz, stilistlerimiz ve ağımızda göğüsleri olan herkes tarafından şiddetle tavsiye edildi.

İster tüplü bir üst için rahat bir kablosuz sütyen, ister küçük göğüsler için bir sütyen, ister bir Kokteyl elbisesi için gardırobunuzdaki en iyi push-up sütyenler kadar sağlam olan büyük göğüsler için bir sütyen veya bir sütyen arıyor olun. askısız sütyen Amazon’da mevcuttur. Bu yüzden en az pratik olan bedeninizi giyin ve seçimlerimize göre en iyi askısız sütyenleri satın alın parlamak‘nin test ekibi.

Straplez Sütyen Çeşitleri

Her askısız sütyen türü belirli bir amaca hizmet eder ve zaman içinde farklı gardırop ihtiyaçlarına ve vücut tiplerine uyacak şekilde gelişmiştir. Günümüzde farklı seviyelerde destek, konfor ve stil sunan farklı tipte askısız sütyenler bulunmaktadır. ThirdLove 24/7 Klasik Straplez Sütyen gibi geleneksel askısız balenli sütyenler, daha yapılandırılmış kuplarla güvenilir destek sunar ve genellikle geniş bir boyut yelpazesinde mevcuttur. Konforla daha fazla ilgilenenler için Aerie Sunnie Straplez Hafif Astarlı Sütyen gibi seçenekler daha yumuşak, hafif dolgulu bir kap sunar ve Skims bandeau esnek, kablosuz ve dikişsizdir. Gatherall Bra gibi sırtı açık, kendinden yapışkanlı silikon sütyenler sırtı açık ve askısız kıyafetler için kolay bir yöntem sunar ve doğrudan cilde yapışır. Aerie Show Off Straplez Push-up Sütyen gibi askısız push-up sütyenler, derin üstler ve elbiseler altında daha da güzel bir göğüs için ekstra kaldırma sağlar.

OKU  Jennifer Lopez'in tatil ayakkabıları gerçekten şoke etti

En iyi ipuçlarımız

  • Genel olarak en iyi: Lively Kablolu Olmayan Straplez Sütyen, 48 Dolar
  • Küçük Göğüsler İçin En İyisi: Kinyaoyao Dikişsiz Bandeau, 19 Dolar
  • Büyük Göğüsler İçin En İyisi: Wacoal Kırmızı Halı Straplez Sütyen, 76 Dolar
  • En İyi Bandeau: Skims Herkese Uygun Bandeau Sütyen, 28 Dolar
  • En İyi Dönüştürülebilir Sütyen: Skarlett Mavi Tanrıça Çok Yönlü Straplez Sütyen, 56 Dolar
  • Gelinlik için En İyi Straplez Sütyen: Toplama sütyeni, 68 dolar
  • Amazon’un en iyileri: Gossamer Beautifully Basic Straplez Balenli Sütyen, 48 Dolar
  • En İyi Straplez Push Up Sütyen: Aerie Show Off Straplez Push-Up Sütyen, 25 Dolar

Kampanyada yer alan tüm ürünler parlamak editör ekibimiz tarafından bağımsız olarak seçilir. Ancak perakende bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız ortaklık komisyonu alabiliriz.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Seks Oyuncakları Uzmanlarına Göre En İyi 17 Kurşun Vibratör

Moda

İncelemelere Göre Amazon'daki En İyi 23 Sütyen

Moda

Rahat Kıyafet Oyununuzu Yenileyecek 23 Eşofman Altı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir