Oyun Haberleri

Dehşet verici derecede eğlenceli, roguelike World of Horror, muhteşem bir fragmanla çıkıyor

Dehşet verici derecede eğlenceli, roguelike World of Horror, muhteşem bir fragmanla çıkıyor

Keyifli derecede tuhaf ve genel olarak keyifli bir oyun olan World of Horror nihayet piyasaya sürüldü ve geliştirme süreci 19 Ekim 2023’te erken erişimden ayrıldı. Bu kutlamayı, World of Horror’ın en iyi yönünü gösteren, besteci Joseph Bailey tarafından yeni bestelenen çok güzel bir fragmanla kutluyor: korkmuş gençler, korkudan ölmeye çalışıyor. günü kurtarın, karanlık manzaraların karamsar sahneleri ve hiçbir yerden sizi öldürmek için ortaya çıkan korkunç yaratıklar.

World of Horror, Japon balıkçı kasabası Shiokawa’yı ve muhtemelen dünyayı, karanlık ve ürkütücü bir tanrının bakışları altında yaklaşan kıyametten kurtarmakla ilgili bir oyundur. Bu, Junji Ito’nun damarlarından gelen kozmik bir korkudur, ama siz, günlük yaşamınızda birdenbire ortaya çıkan soyut ve o kadar da soyut olmayan dehşetleri nasıl yavaşlatacağınızı, durduracağınızı ve hatta sadece hayatta kalacağınızı anlamaya çalışan çaresiz bir kahramansınız.

Yayıncı ysbryd Games, sürümde şunları söyledi: “Oyunun nihayet bugün Steam Erken Erişim’den çıktığını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz ve aynı zamanda bugünkü Steam Günlük Fırsatı kapsamında herkese bir kez daha orijinal Erken Erişim fiyatını sunabiliyoruz!” duyuru.

“Eski Tanrılar yeniden uyanıyor ve deliliğe doğru sürüklenen bir dünyaya pençeleriyle geri dönüyorlar. Hastanelerde, terk edilmiş sınıflarda, sessiz apartmanlarda ve karanlık ormanlarda, tuhaf görünümler ve açıklanamayan olaylar Japonya’nın Shiokawa kentinde yaşayanların akıl sağlığını test ediyor. Kaotik mi? intikam mı, yoksa kavrayışımızın ötesindeki varlıkların entrikaları mı?” diye yazıyor World of Horror’un resmi açıklaması.

Bu affedilemez seçimlerin ve kesin ölümün olduğu bir oyun, ama çok iyi bir şekilde. Her oynadığınızda, bu, dünyadaki ilerlemenize yardımcı olmak veya onu engellemek için ortaya çıkabilecek bir korku ve olay destesinden yeni kartların kilidini açmak ve görmek gibidir. Bunların çoğunu sıra tabanlı dövüş ve bulmacalarla çözüyorsunuz, bunların hepsi benim deneyimime göre oldukça iyi.

World of Horror, gelişimi oldukça geniş kapsamlı olmasına rağmen uzun süredir hayranlar arasında popüler bir oyundur; tek bir geliştiricinin ürünü olduğu ve bu nedenle diğer oyunlara göre hayatın kaprislerine çok daha fazla maruz kaldığı için bu anlaşılabilir bir durumdur. Bununla birlikte, 2021’in sonlarından bu yana piyasaya sürülmesinden bu yana istikrarlı bir gelişme kaydetti.

OKU  Bu ebeveyn, Roblox'ta 6 saat geçirdikten sonra çocuklarının hesaplarını sildi

World of Horror’ı itch’te ve Steam’de 20 $ karşılığında bulabilirsiniz (şu anda %25 indirimlidir). Aynı zamanda Steam’deki mevcut bağımsız korku vitrininin bir parçasıdır.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.