Moda

Anne Hathaway Haute Hood’uyla geri döndü

Anne Hathaway Haute Hood'uyla geri döndü

Anne Hathaway Salı gecesi Venedik’te Palazzo Ducale’de düzenlenen bir Bulgari partisine Zendaya, Blackpink’ten Lisa ve Priyanka Chopra’ya eşlik etti ve etkinliğin temasına uygun giyindi: aktör ışıltıyla parladı. Evin Güzel Mücevher Elçisi olarak Hathaway, doğal olarak dünyanın en inanılmaz parçalarından bazılarına erişebiliyor ve etkinlik için büyük kırmızı taşlardan oluşan muhteşem bir kolye seti seçti.

Hathaway tamamen metalik hale geldi ve altından gümüş boncuklara geçiş yapan ve gümüş aynalı platform topuklarını ortaya çıkaran cüretkar bir uyluk yüksek yarığına sahip payetli bir Versace elbisesini seçti. Elbisesinde ayrıca yüzünü çerçeveleyen ve dikkatleri kasten çarpıcı Bulgari kolyesine çeken dramatik bir kapüşonlu detay vardı.

Claudio Lavenia/Getty Images

Kapüşonlular, bu yılın Şubat ayında Berlin Film Festivali’nde siyah Alaïa kapüşonlu bir elbise ve 2015 Met Gala’da altın kapüşonlu Ralph Lauren elbisesi giyen aktör için bir kırmızı halı imzası haline geldi ve Hathaway neden giymeyi seçtiğini açıkladı. kırmızı halıda kendimi çok güçlü hissettiriyor: “Kafama bir kapüşon geçirince aslında garip bir şekilde kendimi bilinçli hissediyorum. Bunda koruyucu bir şey var. Biri bana sevmediğim bir soru sorarsa kapşonlumu çıkarıp öylece çekip gidebilirim.”

Anne Hathaway, Şubat 2023’te Alaïa kapüşonlu elbisesiyle.

Anadolu Ajansı/Getty Images

2015 Met Gala’da Ralph Lauren’deki Anne Hathaway.

Dimitrios Kambouris/Getty Images

Hathaway ve stilisti Erin Walsh, 40. doğum günü civarında bilinçli olarak tarzlarını daha maceracı bir yöne taşıdılar. Walsh daha önce “İçinizdeki güveni kullanırsanız, pek çok bakış türünün işe yaradığını düşünüyorum” dedi. Moda. “Annie kelimenin tam anlamıyla parlıyor. Bu sadece kıyafetlerle ilgili değil. Potansiyelinizi fark etmekten ve olasılıkları kucaklamaktan gelir.”

Hathaway’in stil konusunda daha maceracı yaklaşımını fark eden bir kişi, bu yıl Versace Icons koleksiyonunun yüzü olarak Hathaway’i seçen Donatella Versace oldu. Dün geceki boncuklu elbise, Met Gala için birlikte tasarladıkları çengelli iğneli fildişi tüvit elbise de dahil olmak üzere Hathaway’in bu yıl giydiği bir dizi çarpıcı Versace görünümünün sonuncusu.

Bu makale ilk olarak yayınlandı ingiliz Moda.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Beyoncé'nin Rönesans turu başladı ve görünüş her şeydir
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir