Oyun Haberleri

Razer, “ilk cam oyun faresi altlığı” ile yangın çıkarmamanızı veya kimsenin kafasına vurmamanızı çok istiyor

Razer, "ilk cam oyun faresi altlığı" ile yangın çıkarmamanızı veya kimsenin kafasına vurmamanızı çok istiyor

Her gün bir PC oyun donanımı şirketi ürünlerini insanlara zarar vermek veya kundakçılık yapmak için kullanmamamızı söylemek zorunda kalmıyor. Yine de bugün buradayız: Razer, sıfır dirençle en yumuşak fare kaymasını sağlamak için tasarlanmış ilk cam oyun mouse pad’ini duyurdu ve tam da bu tür bir uyarı ile geliyor.

Razer Atlası (yeni sekmede açılır) temperli cam oyun faresi altlığıdır. 17,72″ x 15,75″ boyutlarında ve 5 mm kalınlığında oldukça büyük bir peddir. Şaşırtıcı bir şekilde RGB yok, ancak hoş bir premium görünümü ve hissi var.

Cam gibi sert bir fare yüzeyi, kumaştan ve hatta sert plastikten daha az direnç olduğundan, oyun tarzı seğirerek atıcılar için hızlı hareketlere yönelen PC oyuncuları için genellikle iyidir. Cam olduğu için yüzey her zaman tutarlı bir şekilde pürüzsüz kalır (temiz olduğu varsayılarak), kumaş veya plastik paspaslar ise zamanla yıpranabilir ve yırtılabilir.

Cam oyun fare altlıklarını gerçekten seviyorum, ancak benim sorunum, çılgınca kaydırmaya başladığınızda her zaman biraz gürültülü olma eğiliminde olmaları. Razer, Atlas’ın “ortalama cam paspaslardan daha sessiz fare hareketleri olan fare kaydırmalarına izin verecek şekilde özel olarak işlendiğini” iddia ediyor ve test için bir tane aldığımızda buna bakacağız.

Cam fare altlıkları oldukça kolay bulaşma eğilimindedir, bu nedenle oyun sırasında birikmiş oyuncu korkularını gidermek için hazır bir mikrofiber beziniz olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca ucuza da gelmiyorlar, Razer Atlas yaklaşık 99 dolara mal oluyor.

Daha önce de belirttiğim gibi, Razer Atlas ayrıca nasıl yapılacağına dair tuhaf uyarı uyarıları ile birlikte gelir. Olumsuz ürün sayfasında kullanmak için (yeni sekmede açılır). Bunun bir şaka olduğundan oldukça eminim, ama ya değilse?

Razer Atlas Uyarıları

(İmaj kredisi: Razer)

Razer’in çizimine göre, cam oyun matını güneşe doğrultulmuş bir büyüteç gibi ateş yakmak için kullanmamalısınız. İkincisi, Razer Atlas güneşin sert ultraviyole ışınlarını engellemek için kullanılmamalı ki bunun kendinizi ateşe vermemek olduğunu varsayıyorum. Son olarak ve belki de en önemlisi, Razer, Atlas cam oyun matıyla kimsenin kafasına vurmamanızı istiyor.

OKU  Starfield'ın önyükleme dosyaları, AMD sponsorluğunda DLSS veya XeSS desteğine dair herhangi bir işaret olmadığını gösteriyor

Temperli camın ne kadar kalın ve sert olduğu göz önüne alındığında, birinin kafasına ciddi şekilde zarar verebilirsiniz.

Razer Atlas şimdi siyah olarak 99 $’a satılıyor, ancak aynı zamanda 24 Mart’ta gelecek hafta gönderilecek olan fare altlığını beyaz olarak da ön sipariş verebilirsiniz. Ama dürüst olmak gerekirse, seni kim durduracak? ben senin baban değilim

(yeni sekmede açılır)

2022’deki en iyi CPU soğutucuları

Islak veya kuru, piyasadaki en iyi CPU soğutucuları
CPU’lar için en iyi AIO soğutucular

Hepsi bir arada ve hepsi için bir… bileşenler
En iyi CPU hava soğutucuları

Brrrr giden fanlı veya fansız CPU soğutucuları

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.