Moda

Ariana Madix, Vanderpump Kuralları Toplantısında Nihai İntikam Elbisesini giydi

Ariana Madix, Vanderpump Kuralları Toplantısında Nihai İntikam Elbisesini giydi

Ariana Madix intikam elbisesi sanatında ustalaştı.

3 Nisan’da, Bravo ne olacağına dair bir fikir verdi. Vanderpump Kuralları Instagram’da buluşma – ve Madix ölümüne giyinmişti. Real yıldızı, göğüs ve bel boyunca iyi yerleştirilmiş bağlar dışında gövdesini neredeyse tamamen ortaya çıkaran kırmızı, kesik, mônot bir elbiseyle bantlamaya geldi. Madix, seksi topluluğu şık bir sarışın lob ve nemli bir makyaj görünümüyle eşleştirdi. Tom Sandoval kim?!

Nicole Weingart’ın Bravo için çektiği fotoğrafa bir kullanıcı “İntikam kırmızısı, şişkin karın kaslarım ile ÖLÜYÜM!!!” yorumunu yaptı. Başka bir hayran Taylor Swift’in “Vigilante Shit”inden alıntı yaptı ve “Son zamanlarda intikam için giyiniyor ” yazdı.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Zaten Mart ayında, Vanderpump Kuralları Sandoval’ın dokuz yaşındaki kız arkadaşı Madix’i rol arkadaşı Raquel Leviss ile aldattığının ortaya çıkmasıyla fandom temelden sarsıldı. Dramanın tam bir dökümünü buradan okuyabilirsiniz, ancak hoş olmadığını söyleyelim. 10. Sezon Bravo ve Peacock’ta yayınlanmaya devam ederken, Madix, Sandoval, Leviss ve diğer oyuncu kadrosu, finalden bir süre sonra yayınlanacağına inanılan özel bir yeniden birleşme için oturdu. Leviss’in küçük açık mavi ipek numarası da dahil olmak üzere tüm görünümleri BravoTV.com’da yakalayabilirsiniz.

okumaya devam et

Tam bir zaman çizelgesi Vanderpump Kuralları skandal

Ariana Madix bu ayrılığın açık ara galibi.

23 Mart’taki kayıttan hemen sonra Sandoval ve Leviss birlikte yemek yerken fotoğraflandı. Ariana Madix geçtiğimiz günlerde fotoğraflar hakkında sorulduğunda “Ne yaptıklarını bilmiyorum,” diye yanıtladı. “Bu noktada ikisinin de ne yaptığı umurumda değil.” Birkaç gün sonra, 28 Mart’ta Madix, resmi Team Ariana mağazasında bazı yeni ürünlerle skandala eğildi. Benim özellikle favorim It’s Me, It’s You Hoodie.

OKU  Billie Eilish, kadınsı giyindikleri için onları utandıran 'delilerden nefret eden kadınları' azarlıyor


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir