Oyun Haberleri

Riot, Valorant silahlarınızı Counter-Strike silahlarına dönüştürmek için ödeme yapmanıza izin verecek

Riot, Valorant silahlarınızı Counter-Strike silahlarına dönüştürmek için ödeme yapmanıza izin verecek

Valorant’ın bir sonraki kozmetik paketi ürkütücü bir şekilde tanıdık geliyor. 12 Nisan’da gelen Black Market paketi, Valve’ın yakın zamanda Counter-Strike 2 duyurusu ile uygun bir şekilde zamanlanmış, Counter-Strike’a açık bir saygı duruşu niteliğindedir.

İlginç bir şekilde, Karaborsa paketi (yeni sekmede açılır) Valorant’ın tipik yüksek sesle, imkansız görünen büyülü görünümlerinin tam tersidir. Dahil edilen beş görünüm, varsayılan Valorant silahlarını Counter-Strike eşdeğerlerine yakın bir yaklaşıma dönüştürür. Örneğin:

  • Vandal, AK-47’ye dönüşüyor
  • Bulldog bir FAMAS olur
  • Mareşal, İzci olur (bu ikisi zaten oldukça benzer görünüyordu)
  • Klasik bir Glock-18 olur
  • Bıçak bir kelebek bıçağı olur

Benzerliklerin bir tesadüf olup olmadığından hala emin değilseniz, Black Market paketi, saldırırken veya savunurken her bir dış görünümün görünümünü değiştirerek Counter-Strike’ın terörist/terörle mücadele formatına bile atıfta bulunur. Referans tutarsa, saldırı sırasında yalnızca o ahşap damarlı Vandal’ı göreceğinizi varsayıyorum.

Daha fazla gör

Pakete verilen tepkiler uygun şekilde karıştırılır. Bazı oyuncular Counter-Strike’ın arsız makyajlarından keyif alırken, diğerleri bunu Riot’un Counter-Strike 2 etrafındaki vızıltılardan korktuğunun bir işareti olarak alıyor. (yeni sekmede açılır). Şahsen, bu görünümlerin basit olmasına rağmen, Valorant’ın korkunç derecede sıkıcı tamamen siyah varsayılan görünümlerine göre büyük bir gelişme olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen çılgınca yüksek fiyatlara sahip olacakları bir utanç: resmi fiyatlandırma henüz açıklanmadı, ancak Valorant’ın paketlere fiyat verme eğilimine bakılırsa, beş görünümün tamamı için 60-80 $ (veya başına 16-23 $) arasında herhangi bir ödeme yapmayı bekliyoruz. deri).

Redditor xStickyBudz, “Sanırım sorun değil, ancak son 20 yıldır her FPS nişancı oyununda kullandığım silahlar için genel görünümler için para ödemeyi haklı çıkaramam.” (yeni sekmede açılır).

Diğer bir yaygın tepki, saldırı/savunma görünüm değiştirme özelliğinin bu pakete özel olacağı konusundaki hayal kırıklığıdır. Valorant oyuncuları yıllardır herhangi bir cilt için çalışan benzer bir özellik istiyorlardı, ancak Riot’a göre, donanım gereksinimleri üzerindeki potansiyel baskılar nedeniyle bu gerçekleşmedi.

OKU  Ghostwire: Tokyo, piyasaya sürüldükten bir yıl sonra açıklanamaz bir şekilde Denuvo'yu ekledi

Yardımcı sanat yönetmeni Sean Marino bir yanıtta “Daha fazla dış görünüm ve daha fazla bellek = daha fazla yükleme süresi” yazdı. (yeni sekmede açılır) Reddit’te. “Oyuncuların oyuna hızlı bir şekilde dahil olmalarını ve arka planda sizi bunu yapmanıza engel olan pek çok şeyin olmamasını istiyoruz; daha fazla bellek, daha büyük donanım belleği gereksinimi anlamına gelir.”

Yeterince adil, ama bir Valorant oyuncusu olsaydım, tatmin olacağımı sanmıyorum. Yüzlerce veya binlerce dolar ödedikleri görünümleri sergilemek için daha fazla özgürlük anlamına geliyorsa, oyuncular biraz daha uzun yükleme sürelerine gerçekten aldırır mı?

Riot, Valorant’ı her şeyde çalışacak kadar düşük özellikli tutma taahhüdünü sürdürüyor, ancak bu fedakarlıklarla birlikte geliyor.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.