Oyun Haberleri

Baldur’s Gate 3 oyuncusu birinci seviye büyüsüyle bir tanrıyı kandırdığını düşünüyor, ta ki Perde 2’nin yeni en kötü sonuyla karşılaştıklarını fark edene kadar

Baldur's Gate 3 oyuncusu birinci seviye büyüsüyle bir tanrıyı kandırdığını düşünüyor, ta ki Perde 2'nin yeni en kötü sonuyla karşılaştıklarını fark edene kadar

Baldur’un Kapısı 3‘nın ikinci perdesinde çok önemli birkaç karar var; o kadar ki, onun özel anlatı iğnesinin nasıl işleneceğine dair koca bir rehber yazdım. Bu işe bulaşmadan önce, oyunun ikinci perdesi için spoiler, Başlık size ipucu vermediyse diye.

Rokamuda’nın (teşekkürler, Gamesradar) iyimser bir şekilde “Lady Shar nasıl kandırılır” başlıklı bir Reddit başlığı, bu hata komedisinin tam olarak nasıl gerçekleştiğini ortaya koyuyor. “Gece Şarkısı’nın kısa bir çalışmasını yaptım, Last Light Inn kubbesinin parçalandığını gördüm ve Lady Shar’ın tüm lütuflarını aldım… Portaldan çıkarken Lady Shar’ın görevimi tamamlamadığım için bana küfrettiği, Lady Shar olarak işaretlendiği ara sahneyi gördüm. düşman ve Gölgeyürek af diliyor.”

Bunun Kendini Gizleme büyüsüne bağlı olduğu ortaya çıktı. Bu birinci seviye hileli sihir, sizi… yani herkesin gizemli görünümüne büründürür. Baldur’s Gate 3’te kapsamı ne yazık ki biraz sınırlıdır, ancak birkaç sahnenin bağlamını değiştirerek farklı ırkların diyalog seçeneklerine erişmenizi sağlar; bunlardan bazıları, bir plan yaptığınız sürece sizi yeni alanlara yönlendirebilir. . Ayrıca, bir cesedi öldürdüğünüzde, katilin yüzünü tanıyamayacağı için Dead’le onunla konuşmanıza da olanak tanır (bedenler istemiyorlarsa soruları yanıtlamak zorunda değildir).

Bu durumda, tüm Nightsong karşılaşmasını Shadowheart olarak kılık değiştirerek yapmak, “Shadowheart kaderini gerçekleştirdi” etiketini boşa çıkarıyor gibi görünüyor.

Bu, objektif olarak 2. Perde’nin alabileceğiniz en kötü sonu olabilir. Rokamunda, en küçük ödülle en çok insanı kazıklamanın bir yolunu başarıyla buldu ve Shadowheart’ın annesi Shar tarafından kenara atılmasını sağladı. Anlaşmadan elde ettikleri tek şey Dark Justiciar zırhıydı; ne berbat bir anlaşma.

“Tamam, peki neyi başardın?” bir yorum okuyor: “Shar’a kızdın ve Last Light Inn’i yok ettin. Görünüşe göre Shar seni kenara çekti.” Bu arada başka bir oyuncu, kaybeden kadının Shadowheart’ın gerçek yüzünü göstermemesine sinirlenmesinin oldukça hoş bir karakter olduğunu belirtiyor: “Şuraya bakın. Shar oradaki en aşağılık tanrıdır.”

OKU  Amazon, Children of Men'den bir God of War şovu yapıyor, Iron Man yazarları

Her halükarda “Kimse Mutlu Olamaz” koşusunun güncellenmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Zavallı Gölge Yürek: Mindflayer gemisine kaçırıldı, acil inişten sağ kurtuldu, Lae’zel’in onu inkâr etmesiyle uğraşmak zorunda kaldı, bir inanç krizinin üstesinden geldi, karanlık leydisinin vasiyetini yerine getirdi – tüm bunlar Shar’ın onu terk etmesi içindi çünkü tam olarak 100 dolar vermemişti %. Kız bir türlü mola veremiyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.