Oyun Haberleri

Redfall Leak, Oyunun Deluxe Edition Olacağını İddia Ediyor

Redfall-Vampire-Stake

Redfall Yakın tarihli bir sızıntıya göre bir Deluxe Edition olacak ve görünüşe göre Microsoft, oyun fiyatlarını artırma söz konusu olduğunda da sözünü tutuyor. ilgili sızıntı Redfall özellikle Avrupa merkezlidir, ancak bu gelişmelerin ABD ve dünya çapındaki pazara da yansıması şüphesizdir.


geliştiricisi Redfall gibi popüler oyunlarla tanınan Arkane Studios’tur. Kurban ve şerefsiz. Redfall Microsoft’un satın alınmasından bu yana Arkane’nin Xbox konsoluna özel ilk büyük sürümü olacak, bu nedenle oyun çok dikkat çekiyor. Oyun, hayranların çok oyunculu bir oyunda arkadaşlarına katılma veya tek başına hikayeye cesaret etme seçeneğiyle açık dünya bir FPS olacak. Redfall Massachusetts, Redfall kasabasında, oyuncunun güneşi kapatan ve kasabayı ve sakinlerini rehin alan bir vampir ordusuna karşı savaşmak zorunda kalacağı yer.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Redfall’ın Xbox Game Pass’te Başlatılması “Şok edici” ve “Korkutucu”

Sızıntı, güvenilir sızıntılar yayınladığı bilinen Twitter kullanıcısı BillbilKun’dan geliyor. gönderiye göre, Redfall 79,99 €’ya mal olacak ve Deluxe Edition ekstra 29,99 €’ya mal olacak – bu fiyatların her ikisinin de özellikle Xbox Series X sürümü için olduğu söyleniyor. Tüm bunlardaki yeni bilgi, muhtemelen yaklaşık 90 dolara mal olacak bir Deluxe Edition’ın varlığıdır. Bu gelişme, geçen yıl Microsoft’un fiyatlarını 10$ artıracağına dair haberlerin ardından geldi. Redfall çıkış gününde Xbox Game Pass’e de gelecek.

OKU  Nvidia'nın CEO'sunun GPU'ların nasıl yapıldığını açıklamasını izlemek, neredeyse anladığımı hissettiriyor. Neredeyse

Deluxe Edition’ın tam olarak ne içereceği konusunda daha fazla detaylandırma yapılmadı. Diğer kooperatif FPS oyunlarının içeriğine bağlı olarak, bir Deluxe Edition’ın ek silahlar ve görünümler içermesi mümkündür. Ancak bunun ötesinde kesin bir sürüm henüz bilinmediği için Redfall 2023’ün ilk yarısında çıkacağına söz veriliyor, Microsoft’un bu ayrıntıları açıklaması için hâlâ zamanı var ve hayranlara içeriğin ekstra maliyete değip değmeyeceğine karar verme fırsatı veriyor.

Arkane Studios, kaliteli oyunlar sunma konusunda sağlamdır, bu nedenle güven kesinlikle anlaşılabilir. Yine de, Redfall çok oyunculu oyun seçeneği ile açık dünya FPS sunarak oyuncuların Arkane Studios’tan beklediği türden formattan biraz sapıyor. Arkane Studios web sitesinde hâlâ hikayeye dayalı bir oyun vaat ediyor ve kendine özgü oynanışını koruyor, ancak bunun başarılı olup olmadığını zaman gösterecek.

Redfall PC ve Xbox Series X/S için 2023’te piyasaya sürülecek.

DAHA: Redfall, Oyuncuların Dinamik Dünyasını Kırmasına İzin Vermeli

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.