Oyun Haberleri

İplikler mi? Karışıklık mı? Kirpikler mi? Yeni Destiny 2: Lightfall fragmanı, egzotik donanıma ve Strand efektlerine odaklanıyor

İplikler mi?  Karışıklık mı?  Kirpikler mi?  Yeni Destiny 2: Lightfall fragmanı, egzotik donanıma ve Strand efektlerine odaklanıyor

Lightfall’ın lansmanına bir aydan az bir süre kaldı ve kız arkadaşım, dairemizi çıkış tarihine göre planlamak zorunda olduğumuz için şimdiden çok kızdı. (Geçen yıl Shadowkeep ile çatışmamak için bir ameliyat randevumu da değiştirdim.) Belki Destiny 2’nin bir sonraki büyük genişlemesiyle gelen bazı egzotik donanımları sergileyen bu yeni fragman, onun moralini yükseltmeye yardımcı olur*.

Bungie’nin eşlik eden konuşmasına dayanan bilgilerle birlikte sergilenenlerin bir listesi burada.

Egzotik Silahlar

Son Uyarı (Strand yan silah): Yan silahlar, oyundaki en az sevilen arketiplerden biridir (haksız yere – doğru yapıda mükemmel olabilirler), ancak bunun yeni Strand alt sınıfını kullanması onu ilginç kılıyor. Nihai Uyarı, şarj edildikten sonra takip mermileri vuruyor, bunun bir alternatif ateş geçişi olduğunu varsayıyorum. Model, Cryosthesia 77k ve Liminal Vigil’in bir karışımı gibi görünüyor.

Deterministik Kaos (Hiçlik makineli tüfek): Bu LMG, düşmanları ‘ritmik olarak zayıflatır’. Uygulamada bu, her dört kısa devreden birinin zayıflatma debuff’ı, her 16’sından birinin ise Uçucu etkiyi uygulayacağı anlamına gelir. Muhtemelen, Gyrfalcon’un Hauberk’iyle talep üzerine Volatile yapabilen Avcılar için en az değerli, ancak talep üzerine zayıflama güçlü bir araçtır ve bunun Destiny 2’deki ilk boş egzotik LMG olması gerçeğini de seviyorum.

Winterbite (Stasis kılıcı): Oh, şimdi bu harika. Bir süredir Stasis kılıcı istiyorduk. Egzotik olduğu gerçeği, onu donatmayı daha çok taahhüt ediyor, ancak en azından dikmek harika görünüyor. Winterbite, dolaşan Stasis taretleri gibi çalışan, düşmanları donana kadar sıralayan küreler ateşler. Mizahınıza bağlı olarak dev bir trident veya pişirme spatulası gibi görünüyor.

Fragman ayrıca Quicksilver Storm için egzotik katalizörü de gösteriyor. ön sipariş bonusu Lightfall için. Silahın alt-ateş bombalarının Strand ‘Düğümleri’ oluşturmasını sağlayacak. Bunlar, düşmanlara fırlatılabilen ve patlamak üzere fırlatılabilen, parlayan yeşil iplik toplarına benziyor. Bir bakışta, bu yeşil topların işlevselliği biraz Warmind Hücrelerine benziyor, bu yüzden bunların kullanımdan kaldırıldı Lightfall’a gel.

OKU  HoYoverse, Genshin Impact Seslendirme Sanatçısının Cinsel Taciz İddialarına Yanıt Verdi

Egzotik Zırh

Cyrtarachne’nin Cephesi (Avcı miğferi): Bu çok gözlü miğferi değerlendirmek zor. Strand’ı kullanarak boğuştuktan sonra zırh ve ürperme direncini artırır, bu da oyuncuların ürkmeyi en çok önemsediği yer olduğu düşünülürse, tamamen bir PVP düşüncesi gibi görünmesini sağlar. Ama zırh çarpması ise gerçekten büyük, yine de PVE’de bir ev bulabilir. Cyrtarachne’nin nasıl telaffuz edileceği hakkında hiçbir fikrim yok.

Abeyant Sıçrayışı (Titan botları): Bu botları çalışırken izlememek ve Khepri’nin Titan’ın barikatından da bir şeyler fırlatan ve kesinlikle hiç kimse tarafından kullanılmayan borusunun Strand aromalı bir versiyonu olacaklarından endişe etmemek zor. Yine de Bungie’nin serseriliği Abeyant Leap’in sesini daha iyi yapıyor. Onlarla birlikte, barikatınızı kurmak bir zırh artışı sağlar ve düşmanları arayan ve onları yerden hemen uzaklaştıran üç dalga ‘Kırbaç’ mermisi ateşler.

Swarmers (Warlock botları): Bunlar, sergilenen zırh parçalarının hem en iyi ismine hem de en havalı etkisine sahip. Bir Strand ‘Tangle’ı yok ettiğinizde, artık yakındaki düşmanlara saldıran ‘Threadling’ler’ ortaya çıkaracak. Bu küçük arayıcılar, Koloni’nin duyarlı el bombaları ile İyonik İzler arasında bir melez gibi görünüyor. Yeşil olmaları dışında. Çünkü Strand.

Fragmanda gösterilen egzotik olmayan silahların çoğu, Eris Morn’un Ay’dan sunduğu silahların temel modelini kullanıyor. (Bu bir şikayet değil. Bu modelleri seviyorum.) (İmaj kredisi: Bungie)

Aldığımız tüm egzotik teçhizatın bu olup olmadığını merak ediyorsanız, neredeyse kesinlikle hayır derim. Bazı şeyler gizli görevlerde ve yeni baskında gizlenecek. Referans olarak, geçen yılki Witch Queen genişlemesi ve beraberindeki sezon, sekiz egzotik silah ve altı parça egzotik zırhla geldi. 28 Şubat’ta Lightfall geldiğinde daha fazlasını öğreneceğiz ve eski bir bitcoin cüzdanının güvenlik anahtarını arar gibi hemen koleksiyonlar sekmesini araştırmaya başladım.

OKU  Kojima Productions bir Death Stranding filmi çekiyor

*Anlatıcı: Olmadı.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.