Oyun Haberleri

Bethesda, Starfield’ın dağınıklığı ve ışıklandırmasına yardımcı olması için tanınmış bir modlayıcıyı işe aldı

Starfield — Grunt skill book

Bethesda’da çalışmak ister misiniz? Stüdyonun oyunları için modlar yapmak fark edilmenize yardımcı olabilir. Birkaç yıl önce, Fallout: London mod ekibinden Ryan Johnson, Fallout 76’da seviye tasarımcısı olarak işe alındı ​​ve modcu Elianora, diğer adıyla Emmi Junkkari, Fallout 76’da ek aydınlatma sanatçısı olarak çalıştığını açıkladı. Yıldız alanı.

Elianora, Bethesda oyunlarında oyuncuların evlerini ve kıyafetlerini modlamasıyla tanınıyor; Skyrim Special Edition yerine Breezehome alternatifi 1,5 milyon kez indirilirken, 50 zırh ve 20 aksesuar içeren Eli’s Armor Compendium for Fallout 4 üç milyona ulaştı. Nexus Mods’ta indirilebilir. Kişisel olarak, daha küçük bir Elianora modunun gerekli olduğunu düşünüyorum: Bloodchill Cavern’e (Anniversary Edition/Creation Club’da Skyrim’e eklenen bir alan) girişin, Inigo’yu da kullanırsanız erişilemez hale gelmesini önleyen Bloodchill Manor Patch, en sevdiğim modlanmış takipçilerimden.

Bir gönderide katılımını duyuruyorElianora, fırlatma öncesinde Starfield’ın ortaya çıkardığı bazı bilgilerden habersizmiş gibi davrandığını itiraf etti ve şunları söyledi: “Merdivenlere, uzay uçuşuna ve ortamların ve mekanların muhteşem ayrıntı düzeyine şaşırmış gibi davrandım. Bu dağınıklığa karşı tamamen beklenmedik bir hayranlık duyuyormuşum gibi davrandım. Aslında… Bu dağınıklığın bir kısmını kendim yerleştirdim.”

Eğer mekanlara yaşanmışlık hissi vermek için Starfield’ın etrafına dağılmış tüm kahve fincanları ve diğer nesnelerden etkilendiyseniz, bunun için teşekkür etmeniz gereken kişilerden biri de bir mod yapımcısıdır. Ancak Elianora, müteahhit olarak çalıştığını ve aynı zamanda Starfield’ın dağınıklığı ve ışıklandırması açısından övgüyü hak eden bir ekibin parçası olduğunu hemen ekledi.

Elianora, Starfield oyununu izleyebileceğiniz Twitch’te yayın yapıyor. Ayrıca not: Ekranın köşesinde kedisinin yatağında eğitilmiş bir “khajiit kamerası” var ve bu çok sevimli.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Baldur's Gate 3'ün bir sonraki 'büyük' ​​yaması biraz ertelendi