Oyun Haberleri

PSA: Bilgisayarınızı uyku moduna geçirmeden veya kayıtlarınızı riske atmadan önce Armored Core 6’yı kapatın

Armored Core 6 punching

FromSoftware, Armored Core 6: Fires of Rubicon’un PC sürümündeki kayıtları etkileyebilecek bir sorunu araştırıyor. FromSoftware şimdilik bilgisayarınızı uyku moduna geçirmeden önce oyununuzu kapattığınızdan emin olmanızı öneriyor. Sanırım bu aynı zamanda oyunu oynamadığınız zamanlarda kapatmanız gerektiği anlamına da geliyor.

Duyuru şu tarihte yapıldı: postalamak FromSoftware’in eskiden Twitter olarak bilinen ve daha sonra Eurogamer tarafından rapor edilen Japonca destek X’ine.

Açıklamada, Google Translate’in gönderisine göre FromSoftware’in “veri kaydetmenin belirli koşullar altında düzgün şekilde kaydedilmemesine ilişkin bir sorunun” farkında olduğu belirtildi.

Mesaj şöyle devam ediyor: “Şu anda bunun nedenini araştırıyoruz, ancak lütfen bilgisayarınızı uyku moduna geçirmeden önce oyunu sonlandırın. Müşterilerimize verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.” Hatanın düzeltilmesine ilişkin bir zaman çizelgesi veya ne kadar yaygın olduğuna ilişkin daha fazla bilgi yok. Bu yüzden muhtemelen oyununuzda uyumaktan kaçının. Bir Steam destesinde oynuyorsanız gerçekten alakalı olduğunu düşünüyorum.

Bunun yanı sıra, Armored Core 6, Elden Ring ile hemen hemen aynı sistem gereksinimlerine sahip olmasına rağmen, nispeten felaket hatalarından arınmış ve PC’de 120FPS gibi stüdyoda ilk olan özelliklere sahip, oldukça sorunsuz bir lansman gerçekleştirdi. PC Gamer’dan Wes Fenlon, Armored Core 6 İncelememizde ona 87 verdi ve bunun “bu makine serisinin hak ettiği yeniden canlanma” olduğunu söyledi.

Bu, topluluğa daha önemli şeylere odaklanma zamanı verdi. San Andreas’tan CJ’yi hemen oyuna dahil etmek ya da tanıtım amaçlı bir görev yarışmasında dükkanı mahveden bir oyuncuyu efsaneleştirmek gibi.

Eğer AC6’ya yeni bağlanıyorsanız, hoş geldiniz, bunun için bir rehberimiz var ve New Game+ ve New Game++ oyunlarını kesinlikle, olumlu bir şekilde oynamanız için tavsiyelerde bulunuyoruz.

Daha fazla gör


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #698: 18 Mayıs Perşembe