Oyun Haberleri

Blizzard başkanı Mike Ybarra, lansmandan iki ay önce Diablo 4’ün kilit açma sürelerini açıkladı

Blizzard başkanı Mike Ybarra, lansmandan iki ay önce Diablo 4'ün kilit açma sürelerini açıkladı

Blizzard başkanı Mike Ybarra, Diablo 4’ün küresel çıkış sürelerini açıklayan bir tweet attı. (yeni sekmede açılır)6 Haziran’da yayına girecek olan , daha süslü sürümlerden birine katılmazsanız.

Battle.net’teki Diablo 4 ürün sayfası (yeni sekmede açılır) Diablo 4’ün Digital Deluxe ve Ultimate sürümlerinin sahiplerine oyuna “4 güne kadar erken erişim” sağlayacağını belirtir. Küçük puntoda, sürenin tahmini olduğu ve “gerçek oyun süresinin [is] olası kesintilere ve geçerli saat dilimi farklılıklarına tabidir.”

Ybarra daha önce Deluxe ve Ultimate sürüm sahiplerinin 2 Haziran’da oynamaya başlayabileceklerini tweet’lemişti, ancak bugün erken erişimin 1 Haziran’da 16:00 PDT’de başlayacağını ve bunun Avrupa’da 2 Haziran’da sabah 12’ye kadar süreceğini söyleyerek bu açıklamayı düzeltti. ve Asya’da 2 Haziran’da sabah 8. Tabii ki, Asya’da 11 saat dilimi var – oldukça büyük bir yer – ve Ybarra bir takip tweetinde özellikle Kore Standart Saatinden bahsettiğini söyledi.

Avrupa’ya yapılan atıf da biraz yanlıştı: Ybarra, bunun aslında Londra (yani İngiliz Yaz Saati) anlamına geldiğini, yani Orta Avrupa Saati ile sabah 1’de yayına gireceğini açıkladı.

Dünyanın bu saat dilimlerine dahil olmayan bir bölgesinde yaşıyorsanız, bu basit ama kullanışlı saat dilimi dönüştürücüyü kullanarak kendinizi matematik yapma zahmetinden kurtarabilirsiniz. (yeni sekmede açılır).

(İmaj kredisi: Twitter (Mike Ybarra))

(yeni sekmede açılır)

Süslü sürümlerden biri için acele etmiyorsanız, Diablo 4’ün standart sürümü aslında en azından Kuzey Amerika’da beklenenden biraz daha erken açılacaktır. Lansman tarihi 6 Haziran olarak listeleniyor ancak Ybarra, 5 Haziran’da saat 16:00 PDT’de yayınlanacağını söyledi; bu, İngiltere’de 6 Haziran’da 12:00, Avrupa’da 1:00 ve Güney Kore’de 8:00 anlamına geliyor.

Paranızı hangi sürüme harcamak isterseniz isteyin, Diablo 4’e hala birkaç ay var, ancak bu basit ama çok kullanışlı yapım planlama aracıyla karakterlerinize hemen şimdi başlayabilirsiniz. (yeni sekmede açılır).

OKU  Kaos Kapısı – Daemonhunters, yeni düşmanlar ve ekipmanlarla ücretsiz bir güncelleme alıyor, görünüşe göre daha fazla DLC ile dalga geçiyor


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.