Moda

Bu 29 adam bu yıl kırmızı halıda canlandırıcı riskler aldı

Bu 29 adam bu yıl kırmızı halıda canlandırıcı riskler aldı

Hollywood’daki erkekler geleneksel olarak kırmızı halıda güvenli oynadılar – ama bu nihayet değişiyor. A-list beylerin sadece klasik takım elbise veya smokin giydiği günler geride kaldı. Aslında, bu yılın en iyi erkek giyim görünümlerine bakılırsa, yakında bir anormallik haline gelebilirler. Bunun yerine, bu yıl erkekler heykelsi ve ilginçten (bkz: Justin Bieber’ın Grammy’de giydiği büyük boy Balenciaga takımı) vahşi ve dramatike (bkz: Lil Nas X’in Harris reed tarafından giyilen devasa tüylü başlığına bakın) kadar değişen topluluklar seçerek daha cesur moda seçimlerini tercih ettiler. ) VMA’lara ulaşın). Bu heyecan verici değişimin şerefine Moda yılın en heyecan verici ve risk alan adamlarından 29’una bakıyor.

Timothée Chalamet Venedik’te kırmızı halıda göründüğünde kemikler ve hepsi Gala için Haider Ackermann’dan parlak kırmızı sırtı açık boyundan bağlı bir bluz seçti. Beklenmedik hakkında konuşun! Sıçrama yapan başka bir bakış mı? Wesley Snipes, bu yılki Oscar’lara ipeksi bir blazer ceket ve ikisi de Givenchy imzalı Bermuda şortla geldiğinde. Kimsenin tahmin edemeyeceği bir topluluktu ama biz hala aylar sonra onun hakkında konuşuyoruz. Snipes’ın bu kadar ustalık isteyen bir silüeti nasıl bu kadar kolay becerebildiğini anlayamayız.

Bu yıl kazanan her erkek kırmızı halı görünümünün dramatik olduğu söylenemez. Hâlâ etkisi olan daha gizli kararlar vardı. Birden fazla durumda, örn. Rezervasyon köpekleri Star D’Pharaoh Woon-A-Tai, klasik terziliği kendi yerel mücevherleriyle birleştirdi. Leslie Odom Jr., onlarla birlikte giydiği rahat bebek mavisi Dolce & Gabbana tarzı gibi parlak renklerde daha sofistike takımlara yöneldi. cam soğanı Geçen ay Los Angeles’ta prömiyeri yapıldı.

İnceden aşırıya, bu yılın en çok fotoğraflanan etkinlikleri, Hollywood erkeklerinin konfor alanlarının dışına çıktığını ve daha akılda kalıcı kıyafetler seçtiğini kanıtladı. Ve 2023’te bir şey bize bunun henüz yavaşlamadığını söylüyor. Biz söylüyoruz!

OKU  Blake Lively, gönderiyi unutmasının yıl dönümünü mor mini elbisesinin bir çıtçıtıyla kutladı.

2022’nin en iyi giyinen erkekleri arasında 29’un altında.

Gönderi ilk olarak Vogue’da yayınlandı.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Anne Hathaway, eski Hollywood cazibesini modern bir dokunuşla temsil ediyor

Moda

Tüm Zamanların En İyi 65 Altın Küre Elbisesi

Moda

Quinta Brunson, vücut tipinin stilist bulmayı zorlaştırdığını söylüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir