Oyun Haberleri

Ve bunun gibi, ilk şehrindeki tüm polisleri Star Wars Stormtroopers ile değiştiren bir Starfield modu var

Starfield Stormtroopers in New Atlantis

Yeni Atlantis’in insanlara “Dur!” deme konusunda uzmanlaşmış yeni bir tür suçla mücadele gücüne ihtiyacı var. kasklarının dışını görmenin ne kadar zor olduğundan şikayet ederken çok fazla. İlk ateş eden ve daha sonra soru soramayan askerler, çünkü tüm atışlarını kaçırıyorlar ve Sith efendileri, başarısızlık nedeniyle onları boğmaya zorluyor. Aynen öyle, Starfield Nexus’taki modder kboykboy, Birleşik Kolonilerin güvenlik gücünü Star Wars Stormtrooper’larına dönüştürdü.

Starfield’ın piyasaya sürülmesinden sonraki bir hafta içinde, Script Extender gibi kullanışlı modlar ve kullanıcı arayüzü revizyonu gibi temel bilgileri zaten elde ettik, ancak gerçekçi olalım: hepimiz saçma sapan şeyler için buradayız. Kboykboy’un Stormtrooper’ları, Starfield Nexus’tan bekleyebileceğimiz saçmalıkların erken bir örneği olarak, insanların yaydığı tüm o tuhaf fenerlerle dimdik ayakta duruyor.

Kboykboy’un zırh modelini nereden temin ettiği konusunda net değilim – sadece oyuna dahil etmek için “deneysel bir ağ içe aktarma aracı” oluşturduklarını anlatıyorlar – ancak bu Stormtrooper’lar şaşırtıcı derecede iyi görünüyor. Yıpranmış plastikte çok inandırıcı bir parlaklık var (kusura bakmayın, plastoid(Plastik çelikle karıştırılmamalıdır) ve ayrıca İmparatorluk Komutanlığı’nın standart savaş elbisesi üniformasını süslemek için uygun gördüğü tüm tuhaf düğmeler ve yükseltilmiş parçalar.

Kboykboy’un burada da grup seçimini seviyorum; UCSEC adamlarını Kızıl Filo yerine Stormtrooper’lara dönüştürüyor. Üzgünüm United Colonies hayranları, ama hepsi uyuşuk ve kibar olmalarına rağmen, ben büyük olmaya başlıyorum uzay faşisti bu uzay aptallarından gelen titreşimler. Plastoid çizme sığarsa giy derim.

Kboykboy, Freestar Collective çalışanları için Rebel Alliance konuları ve Star Wars silahları gibi Starfield’a daha da fazla Star Wars malzemesi eklemek istiyor, dolayısıyla projenin oldukça iddialı başlığı Galaktik İç Savaş Dönüşümü. Şimdilik, Yeni Atlantis’in kamu güvenliğine keyifli bir İmparatorluk makyajı kazandırmak için modun mevcut yapısını kullanabilirsiniz.

(İmaj kredisi: Bethesda, kboykboy)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  ULTRARAM'ın mucidi, devrim niteliğindeki RAM değişiminin aptal bellek DIMM'lerini neden öldürebileceğini anlatıyor