Oyun Haberleri

Bu Diablo 4 Barbarian’ın Uber Lilith zaten yerdeyken ona 7 milyar hasar vermesini izleyin

Bu Diablo 4 Barbarian'ın Uber Lilith zaten yerdeyken ona 7 milyar hasar vermesini izleyin

Bir Diablo 4 Barbarı, Uber Lilith’e yenilgiden birkaç santim uzaktayken, yedi milyar zarar verecek kadar kağıt kesiği verdi.

Hamburg City Brix, kanama hasarı ile 1. sezona özel güçlü bir mücevher olan “Caged Heart of the Berber” arasındaki absürt etkileşime odaklanan bir Barbar yapısına sahip Diablo 4’ün en zorlu patronuyla karşı karşıya geldi. Kanamadan kaynaklanan hasar, herhangi bir sınıfın verebileceğinden daha fazla hasar için Uber Lilith’i vurun.

Geçen hafta Blizzard, bir Barbarian Legendary Aspect’in düşmanlara zamanla kanama hasarı etkisini uygulamasını engelleyen bir hatayı düzeltti. 1.1.1 Yaması ayrıca ultra güçlü Caged Heart of the Barber mücevherinin kanama gibi hasar türlerini artırmasına izin vermeyen bir hatayı düzeltti. Sezona zorlu bir başlangıç ​​yaptıktan sonra, Barbarians yeniden inşa edildiği için mutluydu, ancak oyundaki en güçlüsü olmasını beklemiyordu.

The Barber’ın kanamaları tam olarak nasıl güçlendirdiğinin mekaniği tuhaftır, ancak esasen tek hedeflere ölçeklenen sonsuz hasardır: Bir düşmana kritik bir vuruş yaptığınızda, sağlıkları donar. Sonraki birkaç saniye boyunca, verdiğiniz tüm hasar emilir ve %60’a kadar artar. Ardından hedef, devasa bir hasar patlaması için patlar. Bu hasar, o büyük darbenin bir yüzdesini bir kanamaya uygulayan Berserk Ripping Aspect tarafından doğrudan hasar olarak kabul edilir. Berber penceresini tekrar tetikleyebilirsiniz ve uber kanamanızın her tiklemesi bir başkasını besler ve bu, hedefiniz tamamen ölünceye kadar daha da yükseğe yığılmaya devam eder.

Rastgele düşman sürüleri yerine Uber Lilith gibi tek, öngörülebilir bir hedef için karakterinizi en aza indirmek daha kolay olsa da, kanamalı bir yapı için 7 milyar hasar gerçek dışıdır. Hamburg City Brix’in Barbarian’ı da oyundaki en iyi eşyalardan bazılarıyla 100. seviyededir, bu yüzden biraz eziyet etmeden bunu tekrarlamayı beklemeyin. Kaçınılmaz olarak, uzun sürmeyebilir. Birçok oyuncu, işte bir hata olduğundan şüpheleniyor, ancak Blizzard, durumun böyle olup olmadığı konusunda henüz yorum yapmadı.

Temmuz ayında Blizzard, Druidlerin aksiyon RPG’sinin oyunun normal versiyonu olan AKA the Eternal Realm’de 1 milyar hasar vermemesi gerektiğini söyledi. Ancak 1. sezonun Malign Hearts’ının eklenmesiyle oyuncular, Druid yapısını şaka gibi gösterdi.

OKU  Cyberpunk 2077 direktörü, CD Projekt'in son 3 yılda hiçbir zaman ayrılmayı düşünmediğini söyledi: 'her şey 2.0'da doruğa ulaşıyordu'

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.