Oyun Haberleri

Bu hafta sonu Alan Wake 2’yi oynamıyorsanız, son on yılın en iyi hayatta kalma korku oyunlarından birini şu anda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz

The Evil Within 2

Alan Wake 2, günümüzün korku oyunu ve Cadılar Bayramı’nın çok yakında olduğu doğru an geldi. Bu hafta sonu balkabağı baharatlı bir şeyler almak, kara kediler için sola ve sağa dikkatli bir göz atmak ve ardından ürkütücü bir oyuna dalmak için mükemmel bir zaman.

Ancak Alan Wake 2’yi kaldırabilecek bir donanımınız ya da elinizdeki paranız yoksa The Evil Within 2 mükemmel bir ikinci seçimdir ve şu anda Epic Games Store’da ücretsizdir.

Resident Evil’in yaratıcısı bir hayatta kalma-korku oyunu yaptığında dikkat ederiz. The Evil Within’i yeterince beğendik ama The Evil Within 2, iyi korkunun en yoğun olduğu yer. Gerçekten en. İncelememizde %80 verdik ve TEW2’ye olan sevginin zamanla arttığını düşünüyorum. En iyi haliyle Resident Evil gibi, bu hayatta kalma-korku oyunu da eğlenceli kamp ve gerçek korkuları dengelemeyi başarıyor. Birkaç yıl sonra şöyle yazdık: “The Evil Within 2, modern bir kült klasik, 2017’de aldığından çok daha fazla övgüyü hak eden düzensiz ve tuhaf bir korku oyunu.”

The Evil Within 2, özgürce keşfedebileceğiniz ve yan görevlere çıkabileceğiniz geniş alanlarla, biraz açık bir dünya yapısı sunarak doğrusal öncülünden farklıdır. Bu alanlar oyunun gizlilik sistemine çok iyi uyuyor ve incelememizde söylediğimiz gibi oyunu “PS2 dönemi gerilemesi ve yaratıcı devam filmi” karışımı gibi hissettiriyor. Öyleyse harika bir Cadılar Bayramı oyunu, özellikle de düşük fiyata.

The Evil Within 2, şu anda Epic’te ücretsiz olarak edinilebiliyor ve 2 Kasım’a kadar mevcut olacak. Şu anda Epic’teki tek ücretsiz oyun da bu değil: Bulmaca platform oyunu Tandem: A Tale of Shadows’u da ücretsiz olarak tutabilirsiniz. Önümüzdeki birkaç gün.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kendi kendine barındırılan medya uygulaması, bir devre dışı bırakma hizmetiyle kendi kullanıcılarının anime ve X dereceli alışkanlıklarını anlatmaya başlıyor ve durum çok kötü gidiyor